logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

„EDUKACJA NA CZTERY ŁAPY" cd.

Przygoda trzecia- Bezpieczne ferie zimowe

Tuż przed feriami po raz kolejny zawitał do nas, uczniów klasy 0B, pies, by wraz z dziećmi wziąć udział w zajęciach.
Rozpoczęliśmy zabawą na śnieżki (kolorowe piankowe piłeczki), dzięki którym podzieliliśmy się na grupy. Wyglądało na to, że Syriusz chciał się znaleźć w każdej z nich, z  tak wielkim zaangażowaniem zbierał „śnieżki”.  Wspólnymi siłami, licząc po angielsku, ułożyliśmy na tablicy hasło zajęć- BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE.
Odgadywaliśmy zagadki o zimie, a grupę do odpowiedzi losował Syriusz. Za każdą prawidłową odpowiedź grupa dostawała punkt, który był smaczkiem dla pieska. Wspólnie ustaliliśmy jak można i trzeba bawić się na śniegu, a jakiego zachowania powinniśmy unikać.
Na koniec podsumowaliśmy nasze zdobyte punkty, którymi z ogromną przyjemnością obdarowaliśmy Syriusza.
Postaramy się zapamiętać i stosować się do zasad bezpiecznego zachowania podczas zimowych zabaw.
 
2020  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template