logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Zaproszenie na XV Papieskie Forum Młodych

18 maja 2020 godz. 11:00
W setną rocznicę Urodzin Świętego Jana Pawła II, dnia 18 maja 2020 r.
 PAPIESKIE FORUM MŁODYCH zapraszają na wydarzenie Spotkałem Świętego na stronę: www.facebook.com/papieskieforumlodych/. Transmisja rozpocznie się o godz. 11.00.

Patronat nad „Spotkałem Świętego” objął Arcybiskup Tadeusz Wojda oraz Kardynał Stanisław Dziwisz.
W programie: wywiad Papa Grupy z kard. Stanisławem Dziwiszem, konferencja ks. Tomasza Kozłowskiego dla młodzieży, świadectwa spotkań z Ojcem Świętym, transmisje słów Papieża skierowanych do młodych ludzi. Nie zabraknie też Barki i na koniec błogosławieństwa relikwiami Jana Pawła II. Na żywo będzie możliwość czatu, wpisania słów wdzięczności oraz swoich intencji modlitwy za wstawiennictwem Świętego. Po forum w zebranych intencjach zostanie odprawiona Msza Święta.
Do wyrażenia hołdu wdzięczności Ojcu Świętemu zapraszamy uczniów klas VI - VIII poprzez refleksję na temat: Czego dziś uczy Święty Jan Paweł II młode pokolenie?
Można wykonać: plakat, którego zdjęcie zostanie umieszczone na stronie Papieskiego Forum Młodych, grafikę multimedialną, napisać wiersz, krótkie rozważania papieskich słów, zredagować modlitwę bądź skomponować utwór muzyczny. Materiały należy nadsyłać do dnia 10 maja na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Najlepsze prace zostaną też nagrodzone.
Również starsi - Pokolenie JPII zaproszone jest do podzielenia się swoim świadectwem spotkań z Ojcem Świętym. Jeśli otrzymamy Państwa zdjęcia, krótkie wspomnienia, refleksje z Jego nauczania, może cytaty, które zapadły Państwu w pamięć i jak motto prowadziły przez życie itp. najpóźniej do dnia 10 maja na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wówczas postaramy się umieścić je na naszej stronie.
W imieniu organizatorów
Anna Filipiuk 
2020  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template