logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Mistrz oszczędzania

MISTRZ OSZCZĘDZANIA 2019/2020 z SKO

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Mimo licznych trudności udało nam się wytrwać i jak co roku SKO zorganizowało konkurs na MISTRZA OSZCZĘDZANIA.Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego programu za współpracę i chęć uczestnictwa w licznych konkursach SKO. Mamy nadzieję że w przyszłym roku będziecie nadal brać udział w naszych działaniach. Zachęcamy również innych uczniów do dołączenia do „rodzinki” SKw przyszłym roku szkolnym. Obecnie mamy 49 członków, a w tym aż 15 nowych uczestników programu. To dzięki Wam możemy ponownie startować w corocznym konkursie SKO dla szkół. 

Trzymajcie kciuki!

Wszystkim zwycięzcom konkursu Mistrza Oszczędzania składamy serdeczne gratulacje i życzymy jeszcze więcej sukcesów!!! Nagrody i wyróżnienia zostaną przekazane wychowawcom i rozdane podczas zakończenia roku szkolnego!

Opiekunowie SKO

nagrodzeni 2020 Mistrz oszczdzania 1

2020  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template