logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

koniec roku

DRODZY UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE, RODZICE, PRZYJACIELE SZKOŁY…

  

Dotarliśmy do mety ważnego etapu naszego życia, ale do mety przybywa się tylko po to, aby wyruszyć znowu dalej. Sięgniemy więc po nowe doświadczenia, zbierzemy nowe przeżycia i wrażenia. Będziemy czerpać z nich zawsze jakieś wskazówki i przestrogi. Będziemy pamiętać przy tym, że szczyty zdobywa się wspinając krok za krokiem, nie zatrzymując się nigdy.

   W związku z tym uroczystym dniem w imieniu Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie, Pracowników mamy zaszczyt zaprosić Wszystkich na to nietypowe spotkanie w zmienionych warunkach w dniu 26 czerwca 2020 r.

Informacje organizacyjne

Zakończenie roku szkolnego 2019/20 odbywa się na boisku szkolnym zachowując wszystkie wymogi sanitarne, m.in. bezpieczną odległość. Ze względów sanitarnych nie jest przewidziana część oficjalna tylko spotkanie z wychowawcą polegające na wręczeniu świadectw.

   Apelujemy i prosimy, aby nie dochodziło do grupowania się Dzieci i Rodziców.

Odbiór świadectw odbywa się wg następującego harmonogramu na boisku „zielonym”:   

  • klasy 0 a, b – godz. 9. 00
  • klasy 7a, b, – godz. 9.30
  • klasy 1 a, b, c, d– godz. 10.15
  • klasy 2 a, b, c, d– godz. 11.00
  • klasy 3 a, b, c, d– godz. 11.45
  • klasy 4 a, b, c, – godz. 12.30
  • klasy 5 a, b, c, d– godz. 13.15
  • klasy 6 a, b, c, – godz. 14.0O
 
 Dyrekcja Szkoły Podstawowej
im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie
2020  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template