logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

HOŁD OFIAROM WOJNY

21 czerwca w Grabówce odbyła się uroczystość upamiętniająca 77. rocznicę największej zbrodni wojennej na Białostocczyźnie. W kościele została odprawiona Msza w intencji ofiar,w której uczestniczyli m. in. Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski, Burmistrz Supraśla Radosław Dobrowolski, Zastępca Burmistrza Marcin Iwaniuk oraz Kanclerz Kurii Białostockiej ks. Ireneusz Korziński.

Naszą szkołę reprezentowała delegacja w składzie: wicedyrektor Ewa Grzegorczyk, nauczycielka historii Jolanta Godun oraz poczet sztandarowy (Kinga Jurgielewicz, Kamila Golak, Anna Makarewicz, Kacper Kuczyński) pod opieką Sławomira Markiewicza. Po Mszy delegacje złożyły kwiaty i znicze pod pomnikiem Ofiar Wojny.

J. Godun

2020  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template