logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Innowacja pedagogiczna „Edukacja na cztery łapy”

7 października uczniowie klasy 0B rozpoczęli serię spotkań w ramach innowacji pedagogicznej „Edukacja na cztery łapy”. Podczas cyklicznych zajęć dzieciom towarzyszyć będą psy, wspomagając je w procesie kształcenia i wychowania.

Przy pierwszym spotkaniu z czworonożnymi przyjaciółmi uczniowie dowiedzieli się jak zachowywać się w obecności psa, jakich zasad przestrzegać, aby wszyscy czuli się dobrze i bezpiecznie. Mieli też możliwość nawiązania bliskiego kontaktu z psem. Był także czas na chwilę zabawy.
Mamy nadzieję, że prowadzone przez nas zajęcia przyczynią się do rozwoju uczniów, sprawią im wiele radości i satysfakcji.

 Beata Wójcik

Anna Zabielska

2022  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template