logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

PO RAZ CZWARTY!

SUKCES SKO

sukces SKO 2020

Miniony rok szkolny 2019/2020, chociaż trudny i inny, obfitował w wiele dobrze znanych, jak również nowych działań SKO. Zrealizowaliśmy cykliczne konkursy, takie jak: „Bajkowy Miś SKO”, międzyszkolny „Marzenia z SKO”, „Świąteczna Bombka SKO”, „Walentynkowa Skarbonka SKO”, „Zagadki z SKO”, „Mistrz Oszczędzania”, jak również nowe: „Bezpieczne Dzieci w Sieci”, „Matematyczny Superbohater SKO”, „Tabliczkę Mnożenia Umiem i o Niej Wierszem Rymuję”. Wsparliśmy również „Patriotyczne Śpiewanie” oraz akcję „Góra Grosza” i „Bezpieczeństwo w Sieci”. Ponadto odbył się również Ostatkowy Kiermasz Słodkości. Podjęte działania rozwijały wśród uczniów zdolności matematyczne, ekonomiczne, polonistyczne, plastyczne, historyczne oraz muzyczne.

Nasze projekty, konkursy i przedsięwzięcia oraz przede wszystkim liczna grupa oszczędzających (49 uczniów) sprawiły, że jury Banku PKO B.P. po raz czwarty doceniło działania SKO i przyznało nam nagrodę III stopnia w Etapie Regionalnym „Konkursu dla SKO” oraz brązowy medal dla szkoły i opiekunów SKO.

To wspaniałe wyróżnienie i ukoronowanie rocznej pracy.

Zachęcamy uczniów naszej szkoły w wieku od 5 lat do ukończenia 13 roku życia do przystąpienia do programu oszczędzania.

Poniżej przedstawiamy naszą pracę konkursową: KRONIKĘ SKO

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga

https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sobolewo-kocha-oszczedzanie/

Opiekunowie SKO

 

2020  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template