Pomoc Fundacji Kotkowo

18 marca dzieci z klas I- III przywitały w świetlicy przedstawicielki z Fundacji Kotkowo, które przywiozły ze sobą przemiłego, choć nieco wystraszonego czworonoga o imieniu Mania:)
Panie opowiedziały o życiu kotów, a dzieci z ciekawością wysłuchały kocich historii oraz zadawały pytania dotyczące tych miłych zwierzaków.
Zwycięzcy konkursu "Kocia poezja" wystąpili przed całą zgromadzoną publicznością. Po pięknej recytacji wierszy, odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Cóż to były za emocje!
Uczestnicy spotkania otrzymali słodką niespodziankę oraz nalepki i kalendarzyki z logo fundacji.
W związku z tym, że w naszej szkole została przeprowadzona akcja zbierania karmy dla bezdomnych kociaków, przekazaliśmy Fundacji "Kotkowo" karmę przyniesioną przez uczniów naszej szkoły.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji pomocy bezdomnym kotkom.

pozdrawiamy serdecznie!
Nauczyciele świetlicy szkolnej :)
2021  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template