logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Wycieczka integracyjna klas siódmych

Trudny rok nauki prawie za nami, oceny już wystawione. Czas na nadrobienie zaległości w kontaktach społecznych.
Dnia 17 czerwca klasy siódme wybrały się do gospodarstwa agroturystycznego. Drogę pokonaliśmy pieszo. Na miejscu przygotowane było ognisko z kiełbaskami.
Gospodyni zapewniła nam mnóstwo atrakcji. Najpierw oprowadziła uczestników po części, gdzie mieszkają zwierzęta. Opowiadała o tym jak żyją, skąd pochodzą i czym się odżywiają. Można było dotknąć i pogłaskać kozy, owce i domowe ptactwo, a nawet spróbować swoich sił w dojeniu :).
Największym zainteresowaniem okazało się robienie ekologicznych mydełek. Do wyboru było mnóstwo wzorów, zapachów i kolorów. Każdy dostał swoje mydełko do domu. Wróciliśmy zadowoleni i szczęśliwi. Takie wycieczki pozostają na długo w pamięci.

 

 

uczniowie klas 7a, 7b i 7c
wraz z wychowawczyniami
H.Bach-Mróz
K. Drozdowską
A. Zabielską

 

 

 

2022  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template