logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Gminny Konkurs Ortograficzny

16 maja odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas 2-3. Organizacja tej imprezy to nasza długoletnia tradycja. Cieszymy się, że po okresie pandemii, mogliśmy gościć w naszej szkole uczniów z zaprzyjaźnionych szkół z Ogrodniczek i Supraśla. Łącznie do konkursu przystąpiło 40 dzieci. Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY, ponieważ wyróżnieniem był sam fakt reprezentowania swojej klasy. Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

Kategoria klas 2:

1 miejsce: Karolina Pieśniak ZSS Supraśl oraz Aleksandra Czerniakiewicz SP Sobolewo

2 miejsce: Maja Kalinowska SP Sobolewo, Karol Głowacki SP Sobolewo oraz Franciszek Różyk ZSS Supraśl

3 miejsce: Gabriela Wawiernia SP Sobolewo

Kategoria klas 3:

1 miejsce: Adam Szyngier SP Sobolewo oraz Bartosz Mazur ZSS Supraśl

2 miejsce: Amelia Jaroszuk SP Sobolewo

3 miejsce: Klara Sokołowska SP Sobolewo

 

Następne zmagania z pisownią w ojczystym języku za rok i już dziś serdecznie zapraszamy!!!

2022  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template