logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Zapraszamy wszystkich uczniów do zabawy z książką

 biblioteka 22

W związku z otrzymaniem przez naszą szkołę dofinansowania z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 oraz obchodami Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych (październik) zapraszamy wszystkich uczniów do zabawy z książką - udziału w projektach czytelniczych:
- klasy 7. i 8. - Książki warte przeczytania - przygotowanie prezentacji w programie PowerPoint o wybranej książce (wybranych książkach)
- klasy 4-6 - Wyzwanie czytelnicze (4 wyzwania, każde z nich będzie trwało 2 tygodnie) - informacje o tym, jakie książki będziemy czytać w ramach wyzwania pojawią się na FB szkoły i ogłoszeniach w Librusie:
a) klasy 6. - realizują projekt w formie prezentacji PowerPoint
b) klasy 4. i 5. - prace odnoszące się do wybranej książki (np. zakładka do książki, zdjęcie, mini recenzja, ilustracja, memy, chmura tagów, itp. - wszystko, co podpowie wyobraźnia) uczniowie umieszczają w specjalnych pudełkach znajdujących się w ich salach.
- klasy 0-3 - Ulubione książki - wspólne wykonanie przez klasę pod opieką wychowawcy collage o ulubionej książce (ulubionych książkach).

Starujemy w październiku!

Szczegółowe informacje w zakładce Ogłoszenia w Librusie i szkolnej bibliotece.

Zapraszamy do udziału!

Nauczyciele bibliotekarze

2022  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template