logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Z pamiętnika klas pierwszych

Klasy 1b i 1d 16 stycznia odwiedziły Centrum im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku. Uczniowie podczas wycieczki poznali historię związaną ze słynną postacią. Ponadto dzieci wzięły udział w warsztatach historycznych, dzięki którym powstały piękne prace z fragmentami zdjęć dawnego Białegostoku. Na zakończenie spotkania uczniowie mięli okazję zabawy w sali gier i zabaw.
Katarzyna Roszko
Anna Pankiewicz
 
Uczniowie klasy 1b 16 stycznia spotkali się w sali 101, aby wspólnie obejrzeć film na postawie lektury Plastusiowy pamiętnik. Czas oglądania filmu umiliły słodkości przyniesione przez dzieci.
 
 
01
 
Katarzyna Roszko
 
Klasy 1b i 1d w grudniu odwiedziły Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej. Uczniowie mieli okazję poznać dawne zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Ponadto dzieci samodzielnie przygotowały tradycyjne ozdoby na podłaźniczki.
 
 
Katarzyna Roszko
Anna Pankiewicz
2020  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template