poczta   bip

Z pamiętnika klas pierwszych

Klasy 1b i 1d 16 stycznia odwiedziły Centrum im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku. Uczniowie podczas wycieczki poznali historię związaną ze słynną postacią. Ponadto dzieci wzięły udział w warsztatach historycznych, dzięki którym powstały piękne prace z fragmentami zdjęć dawnego Białegostoku. Na zakończenie spotkania uczniowie mięli okazję zabawy w sali gier i zabaw.
Anna Pankiewicz

Uczniowie klasy 1b 16 stycznia spotkali się w sali 101, aby wspólnie obejrzeć film na postawie lektury Plastusiowy pamiętnik. Czas oglądania filmu umiliły słodkości przyniesione przez dzieci.

Katarzyna Roszko

Klasy 1b i 1d w grudniu odwiedziły Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej. Uczniowie mieli okazję poznać dawne zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Ponadto dzieci samodzielnie przygotowały tradycyjne ozdoby na podłaźniczki.

Anna Pankiewicz