logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Dzień otwarty

Dnia 23 lutego odbył się Dzień Otwarty w naszej szkole. Tego dnia szkoła otworzyła swoje wrota dla wszystkich chętnych, którzy zapragnęli nas odwiedzić.
Przyszło mnóstwo zwiedzających i naszych przyszłych uczniów. Na początku pani dyrektor powitała gości i zaprosiła do wędrówki po naszej placówce. Powitanie uświetniła grupa zuchów oraz dzieci ze świetlicy- za pomocą śpiewów, pląsów i zabaw, dzieciaki pokazały swoje umiejętności i zachęciły wszystkich do wspólnej zabawy. Nie zabrakło też sportu, prezentacji osiągnięć oraz umiejętności uczniów tym zakresie. Pokaz Rugby wspaniale ubogacił ten dzień. Ale tego dnia każdy zwiedzający mógł znaleźć coś dla siebie. Atrakcjom nie było końca: różnorodne zajęcia artystyczne, polonistyczne, matematyczne, językowe itp., pokazały, że nasza szkoła jest naprawdę przyjazna uczniom. Tutaj nie tylko się uczymy, ale też doskonale się bawimy i spędzamy swój wolny czas.

Anna Pankiewicz
2019  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template