logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Klasowy pokaz talentów

14 marca w klasie II c odbyło się spotkanie klasowe, podczas którego wszyscy uczniowie zaprezentowali rodzicom swoje talenty wokalne, taneczne, recytatorskie, plastyczne, a także wyjątkowe umiejętności  gry w ping-ponga, sterowania dronem, robotem z klocków Lego, czy układania puzzli przestrzennych.

  Rodzice mogli podziwiać także zbiory kolekcjonerskie oraz posłuchać opowieści na temat historii  wybranych legendarnych i nowoczesnych aut. Wszystkie talenty zostały nagrodzone gromkimi brawami, uśmiechami rodziców, podziwem koleżanek i kolegów oraz słodkim poczęstunkiem. I chociaż wszyscy byli zmęczeni po ciężkim dniu, wspólnie spędzony czas dodał sił i „skrzydeł” nie tylko dzieciom, ale także dumnym rodzicom. Wiemy już, że każde dziecko ma w sobie ukryty talent i wielkie serce.  Mamy nadzieje, że kiedyś, za kilka lat, wszystkie te zdolności rozwiną się i przyniosą radość również innym.

Powodzenia II c !!!

Wychowawczyni, Monika Litwin  

2020  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template