logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Klasy drugie w Białowieży

4 czerwca klasy II a, II b oraz II c wybrały się na wycieczkę do Białowieży. Droga do Puszczy Białowieskiej nie była zbyt długa, ale bardzo przyjemna i malownicza. Puszczańskie lasy przywitały nas zielenią i pięknym słońcem. Pani przewodnik przekazała nam wiele ciekawych informacji na temat roślin i zwierząt zamieszkujących białowieskie tereny. Wspaniałe powietrze uprzyjemniło wszystkim zwiedzanie Parku Dzikich Zwierząt, a wizyta w muzeum pozwoliła najbardziej zaciekawionym przyrodą dowiedzieć jeszcze więcej na temat fauny i flory Puszczy Białowieskiej. Widoki z wieży były miłym zaskoczeniem dla wszystkich, choć imponująca wysokość dla niektórych była dość dużym wyzwaniem. Zabawa na przyrodniczym placu zabaw połączona była z poznaniem tropów dzikich zwierząt. W nagrodę zjedliśmy pyszne lody. Wszyscy przywieźli ze sobą do domu oprócz pamiątek wspaniałe wspomnienia.
 

Monika Litwin,  Marta Kondzior, Barbara Zadykowicz
2020  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template