logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Zakończenie roku

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. Zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń. Po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, nauczyciele i uczniowie spotykali się w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie.
Pani dyrektor życzyła uczniom i ich rodzicom radosnych, pełnych przygód, ale także bezpiecznych wakacji. Następnie pani dyrektor dokonała podsumowania roku szkolnego. Dowiedzieliśmy się, jak poszczególne klasy wypadły w nauce, którzy uczniowie z poszczególnych klas okazali się najlepsi i otrzymali świadectwa z paskiem. Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.
Druga część uroczystości to trudny i wzruszający moment. Nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i goście z gminy Supraśl złożyli gorące podziękowanie naszej Pani dyrektor Elżbiecie Łyszkiewicz, kończącej pracę na stanowisku dyrektora, za ogrom pracy i serca jakie włożyła w prowadzenie i rozwijanie szkoły w Sobolewie.
 
 
2020  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template