logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

I Turniej Szkolnej Ligi Rugby Tag

W dniu 19 września byliśmy organizatorami I Turnieju Szkolnej Ligi Rugby Tag w tym sezonie. Gościliśmy 4 szkoły z Białegostoku: SP11, SP12, SP29, SP47.  Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana, a poziom tych rozgrywek wyższy niż poprzednio. Nad przebiegiem turnieju czuwali nasi trenerzy w składzie: Pan Artur Sulima i Pan Sebastian Śliwowski. Klasyfikacja końcowa przedstawiła się następująco:

Kategoria klas IV:
Miejsce I – SP 12
Miejsce II – SP 11
Miejsce III – SP 47

Kategoria klas V:
Miejsce I – SP w Sobolewo
Miejsce II – SP 47
Miejsce III – SP 12

Kategoria klas VI:
Miejsce I – SP 29
Miejsce II – SP 12
Miejsce III – SP Sobolewo


Zwycięzcom gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów w kolejnych rozgrywkach!!!

  Główną nagrodą jest możliwość wyjazdu i uczestnictwa w Ogólnopolskich Finałach Rugby Tag, które odbędą się 18 grudnia 2019 r. na COS Torwar w Warszawie. Dodatkowo szkoły z najlepszym dorobkiem z całego sezonu otrzymują Puchar Przechodni o tytule „Szkoła szkoląca najlepszych Rugbistów w województwie podlaskim”, w którego posiadaniu jesteśmy od dwóch sezonów!!!

Nauczyciele w-f:
Małgorzata Osipiuk
Monika Puczyńska

2020  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template