logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Polsko–niemiecka wymiana uczniów

Od wczoraj, 26 września gościmy w Polsce 20 uczniów wraz z nauczycielami ze szkoły w Niemczech z siostrzanej gminy Großenkneten. Uczniowie mieszkają w domach nasz uczniów, by móc mieć możliwość uczestniczyć w codziennym życiu polskich rodzin, poznać się lepiej i zaprzyjaźnić.

Dzisiejszy dzień spędziliśmy w naszej szkole. Pod okiem doświadczonego trenera drużyny Rugby Białystok pana Artura Sulima odbyliśmy trening i rozgraliśmy  mecze rugby tag. Następnie uczniowie wspólnie wykonali drzewo życzeń pisząc pozdrowienia i podziękowania na papierowych liściach.
Sobotę i niedzielę niemieccy uczniowie spędzą w swoich polskich rodzinach, zaś w poniedziałek  wszyscy uczestnicy wymiany ruszają na wycieczkę do naszej stolicy.
 
 
Marta Boguszewska-Nitkiewicz
Anna Zabielska
2020  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template