logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Pożegnania nadszedł czas…

nasi niemieccy goście wracają do Großenkneten

Dzień wyjazdu grupy niemieckiej okazał się dniem bardzo wzruszającym. Uczniowie płakali, niebo nad Sobolewem również… Nikt nie spodziewał się, że ten wspólnie spędzony czas tak szybko dobiegnie końca. Dla nas – polskich i niemieckich opiekunów i jednocześnie organizatorów całego wydarzenia najcenniejsze były podziękowania uczniów i rodziców: za nasz trud, za cenne doświadczenia kulturowe i językowe, za wspaniale zorganizowany czas.

My również dziękowaliśmy za gościnność, zaangażowanie, ciekawe pomysły na spędzenie czasu w rodzinach goszczących, za otwartość naszych uczniów. Musimy przyznać, że nasza polska młodzież stanęła na wysokości zadania: pokazała wysoką kulturę osobistą i godnie reprezentowała naszą szkołę, region i kraj. Kamilo, Roksano, Wiktorio, Karolino, Maju, Martyno, Natalio, Maćku, Jonaszu i Piotrze - jesteśmy z Was dumni! Z wielką przyjemnością udamy się z Wami w przyszłym roku do partnerskiej gminy Großenkneten, do szkoły w Ahlhorn, abyście odkrywali świat i zdobywali pod naszym okiem nowe doświadczenia.

 


Marta Boguszewska-Nitkiewicz
Anna Zabielska

2020  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template