logotypelogotype2
poczta   bip

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania uczniów:

Co?

Kto?

Dla kogo?

Kiedy?

Zuchy

zuch

Monika Mojsak Kl. I-III SP Czwartki
16.15-17.45

„Pomysłowa kredka”
Koło gier planszowych

kolo gier

Monika Mojsak Kl. I-III SP Czwartki i piątki
14.30-16.00

Koło ORIGAMI

kolo origami

Monika Mojsak Kl. I-III SP Poniedziałki i wtorki
w czasie zajęć świetlicowych

Koło języka migowego

miganie

Monika Mojsak Kl. I-III SP Piątki
11.00-11.30 gr.1
12.00-12.30 gr.2

Barwne inspiracje
Koło świetlicowe

barwne inspiracje

Anna Waśko-Łapińska
Katarzyna Biernacka
Kl. I-III SP Piątki
9.50-10.35
"Mój ważny egzamin"
Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty
Helena Bach – Mróz
Katarzyna Drozdowska
Anna Zabielska
Karolina Kiziewicz
Kl. 3 gim – matematyka
Kl. 8a, 8 b – matematyka
Kl. 8 j. angielski
Kl.7
Czwartki 8.55-9.40
Czwartki 15.40-16.25
Wtorki 12.55-13.40
Wtorki 12.35-13.45
Czwartki 15.30-16.15

Konsultacje przedmiotowe z biologii

konsultacje z biologii

Katarzyna Kulesza Kl. 5-8 SP i GIM Czwartki
16.25-17.10

Zajęcia ruchowe z muzyką

zajecia ruchowe

Katarzyna Roszko Kl. I-III SP Wtorki
8.00-8.45

Zajęcia na basenie

basen

Iwona Szałaj, Dorota Urynowicz, Monika Litwin, Marta Kondzior, Barbara Zadykowicz Kl. II-III SP
Kl. II-III SP
Wtorki i środy
11.15-12.45

"Miłośnicy literatury"

milosnicy literatury

Anna Wyszyńska Kl. III GIM Poniedziałki
8.00-8.55

Harcerze

harcerze

Drużynowa
Natalia Prus
SP i GIM Terminy na harcerskiej tablicy ogłoszeń

Chór

chor

Iwona Magrel-Kania SP i GIM Czwartki
13.00-14.00

Zajęcia rozwijające zdolności matematyczne

zdonosci matematyczne

Joanna Taras Kl. IV c SP Środy
14.45-15.30

Koło przedmiotowe
przyrodniczo-chemiczne

przyrodniczo chemiczne

Zofia Buśko SP i GIM wtorek
14.45-15.30

Lekkoatletyka dla każdego

lekkoatletyka

Małgorzata Osipiuk Kl. II-III SP Wtorki
3 lekcja
Środy 4 lekcja

SKS

SKS

Małgorzata Osipiuk VII-VIII SP i GIM Poniedziałki
15.30-16.40

Rugby Tag


rugby tag

Małgorzata Osipiuk Kl. IV SP
Kl. VI SP
Wtorki
8.10-9.40
Czwartki
8.10-9.40

Rugby Tag

rugby tag

Monika Puczyńska Kl.V SP

Poniedziałki

8.00-8.50

 

2019  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template