logotypelogotype2

Autobus szkolny

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO

OD 03 PAŹDZIERNIKA 2022

Ogłoszenie !!!!

Od 29.08.2022 r do 01.09.2022 r do godz.12:00 

można zapisać dziecko na autobus szkolny.

  1. Przesyłając wypełnioną deklarację na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Wrzucając wypełnioną deklarację do skrzynki na listy znajdującej się przy głównym wejściu do szkoły
  3. Dostarczając wypełnioną deklarację bezpośrednio do sekretariatu p.108

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi rozkładu jazdy autobusu szkolnego zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższym punktami :

  1. Bezpłatny dowóz dzieci do szkoły autobusem szkolnym jest zorganizowany na podstawie art. 32 ust 3 pkt 5 oraz art. 39 ust. 1 - 3 Prawo oświatowe ( Dz.U.2020.910 )
  2. Zgodnie z zapisem w powyższym punkcie, dowóz autobusem szkolnym przysługuje uczniom z kl. 0 – III gdy droga dziecka z domu do szkoły przekracza 3 km oraz uczniom z kl. V – VIII gdy droga dziecka z domu do szkoły przekracza 4 km.
  3. Rozkład jazdy autobusu szkolnego dostosowany jest do planu lekcji w taki sposób, aby zminimalizować ilość dzieci w świetlicy.
  4. Zamieszczony rozkład jazdy autobusu szkolnego jest na tzw. rozruch i będzie obowiązywał przez miesiąc.
  5. W związku ze zmianowym trybem nauki dzieci w szkole (różne klasy w różne dni rozpoczynają lekcje o różnych godzinach) kursy autobusu szkolnego nie są w stanie każdego dnia zaspokoić wszystkich potrzeb dzieci zapisanych na dowóz.
  6. W przypadku przepełnienia autobusu szkolnego, może nastąpić weryfikacja list dzieci dowozowych (zostaną przeliczone kilometry pomiędzy danymi przystankami a szkołą) i ograniczenie liczby przystanków oraz liczby dzieci mogących skorzystać z dowozu autobusem szkolnym.
  7. W razie pytań i wątpliwości proszę pisać przez LIBRUS do SEKRETARIATU lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja na dowóz

Zasady korzystania z autobusu szkolnego

Regulamin dowożenia uczniów autobusem szkolnym

 

Zasady bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce. (Główny Inspektorat Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Infrastruktury, 24.08.2020r.)

 

 

 

2022  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template