logotypelogotype2

Autobus szkolny

Deklaracja na dowóz

Regulamin dowożenia uczniów

Rozkład jazdy autobusu szkolnego

 

Rozkład jazdy autobusu szkolnego

Obowiązuje dnia 16.09.2019 r

Nr

przyst

Nazwa przystanku Rano Po południu  
1. Szkoła 6:50 9:50 13:50 15:45 -
2. Grabówka – kwiaciarnia (przystanek BKM) 6:55 9:54 13:55 15:50 17:10
3. Szosa Baranowicka – Bank ( przystanek BKM) 6:57 9:55 13:57 15:52 17:12
4. Szosa Baranowicka – Wulkan (przystanek BKM) 6:59 9:57 13:59 15:54 17:14
5. Osiedle Klonowa/Modrzewiowa - 10:00 14:00 15:55 -
6. Osiedle Młodzieżowa 24 - 10:01 14:01 15:56 -
7. Szosa Baranowicka/ Grecka –cerkiew (przystanek BKM) 7:01 - - - 17:16
8. Pływalnia Zaścianki-(przystanek BKM) 7:02 - - - 17:17
9. Ciołkowskiego/Polna – (przystanek BKM) 7:03 10:02 14:07 16:00 17:18
10. Kol. Grabówka/Myśliwska – (przystanek BKM) 7:04 10:04 14:08 16:01 17:19
11. Kol. Grabówka/Klubowa – (przystanek BKM) 7:05 10:06 14:09 16:02 17:20
12. Grabówka/Kościół –( przystanek BKM) 7:07 10:08 14:11 16:05 17:22
13. Grabówka/Jodłowa –( przystanek BKM) 7:08 10:10 14:12 16:06 17:23
14. Grabówka/Orzechowa – (przystanek BKM) 7:09 10:11 14:13 16:07 17:24
15. Grabówka/Szosa Baranowicka – (przystanek BKM) 7:10 10:12 14:14 16:08 17:25
16. Sobolewska – Zajęcza (przystanek BKM) 7:11 10:26 14:15 16:09 17:26
Szkoła 7:16 - 14:45 16:35 -
17. Sobolewo/Rondo – w kierunku pomnika (przystanek BKM) 7:18 10:13 14:47 16:37 -
18. Ul. Żubrów – w kierunku pomnika 7:20 10:15 14:49 16:39 -
19.

Ul. Niedźwiedzia – w kierunku pomnika

( przystanek BKM )

7:22 10:17 14:51 16:41 -
20. Ul. Żółwia (zatoczka MPK) – w kierunku pomnika 7:24 10:19 14:53 16:43 -
21. Ul. Nagietkowa – Pomnik 7:26 10:21 14:55 16:45 -
22. Grabówka/Macierzankowa (przystanek BKM) 7:27 10:23 14:56 16:46 -
23. Szosa Baranowicka/Jeżynowa 7:28 10:24 14:57 16:47 -
24. Ul. Jeżynowa - w kierunku ronda ( przystanek BKM) 7:29 10:25 14:58 16:48 -
Szkoła 7:35 10:35 15:05 16:55 -
25. Henrykowo – początek wsi 7:37 10:37 15:07 16:57 -
26. Henrykowo - świetlica 7:39 10:39 15:09 16:59 -
27. Henrykowo - Jubilerska 7:41 10:41 15:11 17:01 -
28. Henrykowo 18 – Prusy 7:43 10:43 15:13 17:03 -
29. Henrykowo - rozjazd do Kamionki 7:45 10:45 15:15 17:05 -

 

 

 

 

2019  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template