TURNIEJ SZACHOWY

9 listopada w Podstawowej Szkole Sportowej w Supraślu rozegrane zostały drużynowe mistrzostwa powiatu w szachach.
Uczniowie naszej szkoły w składzie:
Amelka Perkowska,
Maciej Pawluczuk,
Ignacy Bukłaho oraz
Adam Markowski
zajęli I miejsce w Igrzyskach Dzieci Powiatu Białostockiego. Nasi szachiści zdecydowanie wygrali wszystkie swoje pojedynki i tym samym zapewnili sobie awans do kolejnego etapu rozgrywek.
Klasyfikacja końcowa:
1 m-ce SP Sobolewo
2 m-ce SP Supraśl
3 m-ce SP Wasilków
Gratulacje dzieciom, jak i ich rodzicom, a także ogromne podziękowania Panu Jerzemu Pawluczuk za pomoc i wsparcie w organizacji wyjazdu na zawody.

315360557 544490707685479 1442822507876844576 n

Nauczyciel wychowania fizycznego - Paweł Nikitiuk

KONKURS

Gratulujemy Sabinie Korolczuk uczennicy z klasy 1b, która zajęła I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku ph. PODLASKIE DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI. Praca naszej uczennicy została nagrodzona najwyżej spośród ponad 800 prac nadesłanych na konkurs. Gratulacje składamy również Kacprowi Dawidziukowi z kl. 7a, który otrzymał wyróżnienie w kategorii uczniów klas 4-8.

Duma nas rozpiera!!!

313426926_542758504525366_1740978718851245557_n.jpg

313269539 542757954525421 6065592590336181396 n

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NIE, DZIĘKUJĘ - UŻYWEK NIE PRÓBUJĘ!

Z ogromną przyjemnością możemy ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. NIE, DZIĘKUJĘ - używek nie próbuję!.

Uczestnicy wykazali się dużą wyobraźnią i oryginalnymi pomysłami tworząc plakaty. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które będą organizowane przez naszą szkołę w przyszłym roku szkolnym.

Wyniki konkursu:
I MIEJSCE - Lena Jagielska (SP nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Nowem nad Wisłą)
II MIEJSCE - Zofia Czarniecka (SP im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie)
III MIEJSCE - Wiktoria Ławrysz (SP nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku)

Wyróżnienia:
- Magdalena Brzezińska (SP nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Nowem nad Wisłą)
- Julia Kamila Nycz (SP im. Jana Pawła II w Klimkówce)
- Emilia Wałęga (SP nr 38 w Bielsku - Białej)
- Magdalena Jazurek (SP im. Ferdynanda Mareckiego w Supraślu)
- Julia Dawidziuk (SP im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie)

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy za udział w konkursie.

Nauczyciele świetlicy

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej pod hasłem „Kiedy myślę: Ojczyzna”

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej pod hasłem „Kiedy myślę: Ojczyzna” organizowanym przez Sportową Szkołę Podstawową w Supraślu.

Julia Dawidziuk – I miejsce w kategorii kl. IV-VI

Maja Sobolewska – I miejsce w kategorii kl. VII – VIII

Maria Kawałko otrzymała wyróżnienie.

Uczennice przygotowane zostały pod kierunkiem nauczycieli polonistów:
Ewy Jaskułowskiej, Magdaleny Kiertowicz, Joanny Gromackiej.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Prawda o Sybirze" (XIII edycja)

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim "Prawda o Sybirze" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Białymstoku.

Maja Sobolewska zajęła II miejsce, a Maria Kawałko otrzymała wyróżnienie

Uczennice przygotowane zostały pod kierunkiem nauczycieli polonistów:

Magdaleny Kiertowicz i Joanny Gromackiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

2022  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template