Ze starego coś nowego- Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno - Technicznego

Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno - Technicznego pt. Ze starego coś nowego.
Uczestnicy wykazali się dużą wyobraźnią i oryginalnymi pomysłami na wykorzystanie surowców wtórnych. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które będą organizowane przez naszą szkołę w przyszłym roku szkolnym.

Wyniki konkursu:

I MIEJSCE - Michalina Matyjaszczyk, Kalina Matyjaszczyk, Lena Janiuk (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich)
II MIEJSCE - Weronika Targońska (Sportowa Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Mareckiego w Supraślu)
III MIEJSCE - Antoni Szumieluk (Przedszkole Samorządowe nr 49 im. Jana Brzechwy w Białymstoku)

WYRÓŻNIENIA:
- Julia Dawidziuk (Szkoła Podstawowa im. E. Orzeszkowej w Sobolewie)
- Magdalena Jazurek (Sportowa Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Mareckiego w Supraślu)
- Laura Baran (Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek im. bł. Marceliny Darowskiej w Jarosławiu)
- Lidia Wyszkowska (Sportowa Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Mareckiego w Supraślu)
- Natalia Raczyńska (Szkoła Podstawowa im. W. Woźniaka w Czyżowicach)
- Ignacy Danilczuk (Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku)
- Bartłomiej Sokół (Szkoła Podstawowa im. E. Orzeszkowej w Sobolewie)
- Zofia Czarniecka (Szkoła Podstawowa im. E. Orzeszkowej w Sobolewie)
- Patryk Citowicz (Szkoła Podstawowa im. E. Orzeszkowej w Sobolewie)
- Hanna Możdżeń (Szkoła Podstawowa im. W. Woźniaka w Czyżowicach)

Nagrody zostaną wysłane drogą pocztową.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy za udział w konkursie.

20 edycja ogólnopolskiego konkursu

Dyrekcja szkoły i Pan Radosław Dobrowolski - Burmistrz gminy Supraśl za moim pośrednictwem pogratulowali czterem uczniom nagrodzonym oraz dziękują wszystkim, którzy wykonali prace konkursowe reprezentujące SP Sobolewo a jednocześnie gminę Supraśl w ramach 20 edycji ogólnopolskiego profilaktycznego programu "Zachowaj Trzeźwy Umysł".

Wyróżnione prace wykonali:

1.Michalina Ostapczuk kl.3A opiekun -Alicja Grycuk
2.Weronika Michalczuk kl.3D opiekun Anna Pankiewicz
3.Julia Dawidziuk kl.3D opiekun Anna Pankiewicz
4.Oliwier Kowalski kl.3D opiekun Anna Pankiewicz

Tekst i fot. - szkolny koordynator projektu -Małgorzata Pańkowska

Konkurs w ramach akcji ogólnopolskiej "Razem na Święta"

Konkurs w ramach akcji ogólnopolskiej "Razem na Święta" zaowocował tym, że uczniowie naszej szkoły wykonali 110 kartek, które zostały przekazane członkom Klubu Więzionych, Represjonowanych w Białymstoku. Do tej pory nagrody zostały rozdane tylko uczniom z grup 0-3.Pozostali uczniowie muszą jeszcze poczekać kiedy wrócą do nauki stacjonarnej.

W I kategorii szczególne wyróżnienia otrzymali (9 osób - pendrive):
kl. 0-III:
Aleksandra Łuczak 0a
Weronika Prokopowicz 1b
Igor Laszkiewicz (4 prace) 1c
kl. IV-VI:
Mateusz Kozioł (4 prace) 5c
Adrianna Jankowska (2 prace) 4a
Maria Potocka 6a
Dawid Gusztyn 6a
Kacper Prokopowicz 6b
kl. VII-VIII:
Zofia Kołoszko 7c

W II kategorii wyróżniono 24 prace (notesy):
Mikołaj Kozioł (2 prace) 0b
Angelika Pawluczuk (3 prace) 6c
Szymon Wiatrowski 6d
Mateusz Guziejko 8b

Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie! Nagrody zostały ufundowane przez Gminną Komisję Profilaktyki Probl. Alk.w Supraślu.

Organizatorzy: M.Bielawska, J.Gromacka, M.Pańkowska

Sukces Kacpra i Zuzi uczniów z klas piątych

Uczniowie klas piatych Kacper i Zuzia zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu: Tymek i Tola na Ekologicznej Ścieżce, zorganizowanego w ramach kampanii: Zachowaj trzeźwy umysł.

Nagrodzeni uczniowie przekazali zdobytą nagrodę do świetlicy szkolnej.
UCZNIOWIE UCZNIOM W TROSCE O EKOLOGIĘ I JAKOŚĆ POWIETRZA:-)
W imieniu wszystkich świetlików dziękujemy za wyjątkowy dar - Oczyszczacz powietrza. Naszą radość możecie zobaczyć na zamieszczonym zdjęciu. Również na zdjęciu, widać naszych laureatów i panią dyrektor wręczającą zwycięzcom dyplomy i upominki.
Cieszymy się z Waszego sukcesu i życzymy Tobie Zuziu i Kacprze dalszych osiągnięć. Od dziś, każdy nasz oddech będzie zdrowszy dzięki Wam! Świetlica szkolna, to szczególne miejsce, do którego trafia wiele dzieci z różnych klas. Pełni radości i wdzięczności pozdrawiamy NAUCZYCIELE ŚWIETLICY I ŚWIETLIKI.

Nagroda w konkursie literacko – plastycznym

Międzyszkolny konkurs literacko- plastyczny rozstrzygnięty!

Miał on na celu propagowanie utworów detektywistycznych zawierających przykłady postaw bohaterów, którym przyświeca dobro, sprawiedliwość, uczciwość, a także rozbudzać zainteresowania młodzieży literaturą oraz sztuką komiksu. Serdecznie gratulujemy Oskarowi Fedykowi z klasy VII b, który wykonał piękny komiks na podstawie historii Sherlocka Holmesa i otrzymał trzecią nagrodę.
Impreza została zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 14 w Białymstoku pod honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Białegostoku i Książnicy Podlaskiej.
Ta wygrana, to kolejna zachęta do brania czynnego udziału w konkursach i rozwijania kreatywności i talentu.

Opiekunowie: p. Anna Wyszyńska, p. Iwona Kania

2021  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template