20 edycja ogólnopolskiego konkursu

Dyrekcja szkoły i Pan Radosław Dobrowolski - Burmistrz gminy Supraśl za moim pośrednictwem pogratulowali czterem uczniom nagrodzonym oraz dziękują wszystkim, którzy wykonali prace konkursowe reprezentujące SP Sobolewo a jednocześnie gminę Supraśl w ramach 20 edycji ogólnopolskiego profilaktycznego programu "Zachowaj Trzeźwy Umysł".

Wyróżnione prace wykonali:

1.Michalina Ostapczuk kl.3A opiekun -Alicja Grycuk
2.Weronika Michalczuk kl.3D opiekun Anna Pankiewicz
3.Julia Dawidziuk kl.3D opiekun Anna Pankiewicz
4.Oliwier Kowalski kl.3D opiekun Anna Pankiewicz

Tekst i fot. - szkolny koordynator projektu -Małgorzata Pańkowska

Konkurs w ramach akcji ogólnopolskiej "Razem na Święta"

Konkurs w ramach akcji ogólnopolskiej "Razem na Święta" zaowocował tym, że uczniowie naszej szkoły wykonali 110 kartek, które zostały przekazane członkom Klubu Więzionych, Represjonowanych w Białymstoku. Do tej pory nagrody zostały rozdane tylko uczniom z grup 0-3.Pozostali uczniowie muszą jeszcze poczekać kiedy wrócą do nauki stacjonarnej.

W I kategorii szczególne wyróżnienia otrzymali (9 osób - pendrive):
kl. 0-III:
Aleksandra Łuczak 0a
Weronika Prokopowicz 1b
Igor Laszkiewicz (4 prace) 1c
kl. IV-VI:
Mateusz Kozioł (4 prace) 5c
Adrianna Jankowska (2 prace) 4a
Maria Potocka 6a
Dawid Gusztyn 6a
Kacper Prokopowicz 6b
kl. VII-VIII:
Zofia Kołoszko 7c

W II kategorii wyróżniono 24 prace (notesy):
Mikołaj Kozioł (2 prace) 0b
Angelika Pawluczuk (3 prace) 6c
Szymon Wiatrowski 6d
Mateusz Guziejko 8b

Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie! Nagrody zostały ufundowane przez Gminną Komisję Profilaktyki Probl. Alk.w Supraślu.

Organizatorzy: M.Bielawska, J.Gromacka, M.Pańkowska

Sukces Kacpra i Zuzi uczniów z klas piątych

Uczniowie klas piatych Kacper i Zuzia zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu: Tymek i Tola na Ekologicznej Ścieżce, zorganizowanego w ramach kampanii: Zachowaj trzeźwy umysł.

Nagrodzeni uczniowie przekazali zdobytą nagrodę do świetlicy szkolnej.
UCZNIOWIE UCZNIOM W TROSCE O EKOLOGIĘ I JAKOŚĆ POWIETRZA:-)
W imieniu wszystkich świetlików dziękujemy za wyjątkowy dar - Oczyszczacz powietrza. Naszą radość możecie zobaczyć na zamieszczonym zdjęciu. Również na zdjęciu, widać naszych laureatów i panią dyrektor wręczającą zwycięzcom dyplomy i upominki.
Cieszymy się z Waszego sukcesu i życzymy Tobie Zuziu i Kacprze dalszych osiągnięć. Od dziś, każdy nasz oddech będzie zdrowszy dzięki Wam! Świetlica szkolna, to szczególne miejsce, do którego trafia wiele dzieci z różnych klas. Pełni radości i wdzięczności pozdrawiamy NAUCZYCIELE ŚWIETLICY I ŚWIETLIKI.

Nagroda w konkursie literacko – plastycznym

Międzyszkolny konkurs literacko- plastyczny rozstrzygnięty!

Miał on na celu propagowanie utworów detektywistycznych zawierających przykłady postaw bohaterów, którym przyświeca dobro, sprawiedliwość, uczciwość, a także rozbudzać zainteresowania młodzieży literaturą oraz sztuką komiksu. Serdecznie gratulujemy Oskarowi Fedykowi z klasy VII b, który wykonał piękny komiks na podstawie historii Sherlocka Holmesa i otrzymał trzecią nagrodę.
Impreza została zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 14 w Białymstoku pod honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Białegostoku i Książnicy Podlaskiej.
Ta wygrana, to kolejna zachęta do brania czynnego udziału w konkursach i rozwijania kreatywności i talentu.

Opiekunowie: p. Anna Wyszyńska, p. Iwona Kania

Podlaskie Potyczki Recytatorskie

17 grudnia trzy nasze uczennice: Natalia Ausztol, Martyna Angielczyk i Maja Sobolewska reprezentowały naszą szkołę w X Podlaskich Potyczkach Recytatorsko - Plastycznych poświęconych twórczości Juliana Tuwima. Tym razem z nagrodą wróciła Martyna Angielczyk, która zajęła trzecie miejsce. Konkurs pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty w Białymstoku został zorganizowany przez szkołę w Kleosinie.
  Serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie i pracę. Gratulujemy wygranej i życzymy kolejnych sukcesów recytatorskich.
Anna Wyszyńska
2021  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template