WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NIE, DZIĘKUJĘ - UŻYWEK NIE PRÓBUJĘ!

Z ogromną przyjemnością możemy ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. NIE, DZIĘKUJĘ - używek nie próbuję!.

Uczestnicy wykazali się dużą wyobraźnią i oryginalnymi pomysłami tworząc plakaty. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które będą organizowane przez naszą szkołę w przyszłym roku szkolnym.

Wyniki konkursu:
I MIEJSCE - Lena Jagielska (SP nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Nowem nad Wisłą)
II MIEJSCE - Zofia Czarniecka (SP im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie)
III MIEJSCE - Wiktoria Ławrysz (SP nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku)

Wyróżnienia:
- Magdalena Brzezińska (SP nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Nowem nad Wisłą)
- Julia Kamila Nycz (SP im. Jana Pawła II w Klimkówce)
- Emilia Wałęga (SP nr 38 w Bielsku - Białej)
- Magdalena Jazurek (SP im. Ferdynanda Mareckiego w Supraślu)
- Julia Dawidziuk (SP im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie)

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy za udział w konkursie.

Nauczyciele świetlicy

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej pod hasłem „Kiedy myślę: Ojczyzna”

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej pod hasłem „Kiedy myślę: Ojczyzna” organizowanym przez Sportową Szkołę Podstawową w Supraślu.

Julia Dawidziuk – I miejsce w kategorii kl. IV-VI

Maja Sobolewska – I miejsce w kategorii kl. VII – VIII

Maria Kawałko otrzymała wyróżnienie.

Uczennice przygotowane zostały pod kierunkiem nauczycieli polonistów:
Ewy Jaskułowskiej, Magdaleny Kiertowicz, Joanny Gromackiej.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Prawda o Sybirze" (XIII edycja)

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim "Prawda o Sybirze" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Białymstoku.

Maja Sobolewska zajęła II miejsce, a Maria Kawałko otrzymała wyróżnienie

Uczennice przygotowane zostały pod kierunkiem nauczycieli polonistów:

Magdaleny Kiertowicz i Joanny Gromackiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zmagania w Ogólnopolskim Finale Rugby Tag

16 grudnia uczniowie naszej szkoły zagrali w Ogólnopolskim Finale Rugby Tag. W kategorii klas V uczniowie wywalczyli I miejsce i zostali MISTRZAMI POLSKI !!!

🏆Klasy 5 SP Sobolewo 🥇1 miejsce

Trenerki Małgorzata Osipiuk i Monika Puczyńska

Ze starego coś nowego- Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno - Technicznego

Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno - Technicznego pt. Ze starego coś nowego.
Uczestnicy wykazali się dużą wyobraźnią i oryginalnymi pomysłami na wykorzystanie surowców wtórnych. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które będą organizowane przez naszą szkołę w przyszłym roku szkolnym.

Wyniki konkursu:

I MIEJSCE - Michalina Matyjaszczyk, Kalina Matyjaszczyk, Lena Janiuk (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich)
II MIEJSCE - Weronika Targońska (Sportowa Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Mareckiego w Supraślu)
III MIEJSCE - Antoni Szumieluk (Przedszkole Samorządowe nr 49 im. Jana Brzechwy w Białymstoku)

WYRÓŻNIENIA:
- Julia Dawidziuk (Szkoła Podstawowa im. E. Orzeszkowej w Sobolewie)
- Magdalena Jazurek (Sportowa Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Mareckiego w Supraślu)
- Laura Baran (Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek im. bł. Marceliny Darowskiej w Jarosławiu)
- Lidia Wyszkowska (Sportowa Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Mareckiego w Supraślu)
- Natalia Raczyńska (Szkoła Podstawowa im. W. Woźniaka w Czyżowicach)
- Ignacy Danilczuk (Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku)
- Bartłomiej Sokół (Szkoła Podstawowa im. E. Orzeszkowej w Sobolewie)
- Zofia Czarniecka (Szkoła Podstawowa im. E. Orzeszkowej w Sobolewie)
- Patryk Citowicz (Szkoła Podstawowa im. E. Orzeszkowej w Sobolewie)
- Hanna Możdżeń (Szkoła Podstawowa im. W. Woźniaka w Czyżowicach)

Nagrody zostaną wysłane drogą pocztową.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy za udział w konkursie.

2022  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template