logotypelogotype2
poczta   bip

Rozstrzygnięcie V Konkursu Recytatorsko – Muzycznego

popieluszko

Rozstrzygnięcie V Konkursu Recytatorsko – Muzycznego poświęconego pamięci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki

6 czerwca 2019r. w Zespole Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym odbył się konkurs recytatorsko – muzyczny poświęcony patronowi tej szkoły.
Celem konkursu było uczczenie pamięci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki w 9. rocznicę beatyfikacji, zainspirowanie młodzieży do pogłębiania wiedzy o postaci Patrona Solidarności i czasach Solidarności, kultywowanie tradycji patriotycznych i krzewienie wartości chrześcijańskich.
 Konkurs honorowym patronatem objęli: Metropolita Białostocki Ksiądz Arcybiskup dr Tadeusz Wojda, Podlaski Kurator Oświaty, Instytut Pamięci Narodowej, Marszałek Województwa Podlaskiego, Organizacja Międzyzakładowa NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania w Białymstoku oraz Wójt Gmin Juchnowiec Kościelny.
Z naszej szkoły w tym konkursie wzięło udział troje uczniów. Wyróżnienie otrzymała Karolina Angielczyk z kl. VIIIb (opiekun – p. Ewa Jaskułowska).
Gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania umiejętności recytatorskich i jeszcze większych sukcesów.

Konkursy biblioteczne

W bieżącym roku szkolnym biblioteka szkolna zorganizowała następujące konkursy:

„ Mistrz Pięknego Czytania”,

„ Moja ulubiona postać literacka”

„ Duch książki na fotografii”.

Czytaj więcej: Konkursy biblioteczne

Wyniki konkursu "Idzie zima będą święta"

X EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU  RECYTATORSKIEGO

JUŻ ZA NAMI. W ROLI ORGANIZATORÓW WYSTĄPIŁA NASZA SZKOŁA

I CENTRUM KULTURY I REKREACJI W SUPRAŚLU

            Świąteczno-recytatorskie spotkanie odbyło się 11 grudnia. W konkursie wzięło udział 34 uczniów z ośmiu szkół:

z Zespołu Szkół Sportowych w Supraślu, ze SP im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie, ze SP im. Kardynała Wyszyńskiego w Korycinie, ze SP nr 28 im. I. K. Gałczyńskiego w Białymstoku, ze SP nr 1 im. J. Słowackiego w Białymstoku, z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ogrodniczkach oraz Naszej Szkoły. 

Czytaj więcej: Wyniki konkursu "Idzie zima będą święta"

WYNIKI SZKOLNYCH I GMINNYCH KONKURSÓW PATRIOTYCZNYCH

„100- LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”
„NASZE SYMBOLE NARODOWE”
„POLSKA – MOJA OJCZYZNA”

      
W ETAPIE SZKOLNYM:    mojsak niepodlegosc 1
Z oddziałów przedszkolnych jury przyznało nagrodę:
  • Dominikowi Korolczukowi z kl. 0a,
  • Hannie Rosiak z kl. 0a,
  • Filipowi Szyłejko z kl. 0a.  

Wyróżnienie otrzymała praca Antoniego Borczyńskiego z kl. 0a,

W kategorii klas I-III nagrodzono prace:
  • Kamila Rożko i Leny Sadowskiej z kl. Ia,
  • Filipa Gołębiewskiego i Gabrieli Grzegorczuk z kl. I d,
  • Elizy Leoniuk z kl. IIb
W kategorii klas starszych od IV do III gim, nagrodę zdobyli następujący uczniowie:
  • Maria Połocka z kl. IV a,
  • Amelia Szlagowska z kl. Vb,
  • Natalia Ausztol z kl. VI b
  • Stefan Szyłejko z kl. Va.
Wyróżnienia przyznano:
  • Weronice Dąbrowskiej z kl. IV a,
  • Aleksandrze Sierzputowskiej z kl.Vb,
  • Sebastianowi Bołtuć kl. V b
  • i Adrianowi Kowalskiemu z kl. IV b

    W ETAPIE GMINNYM:     mojsak niepodlegosc 2
Prace uczniów nagrodzonych, zostały przekazane do konkursu Gminnego zorganizowanego przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ogrodniczkach i również na tym etapie pojawiły się kolejne sukcesy naszych uczniów:
  • Dominik Korolczuk z kl. 0a zdobył wyróżnienie,
  • Kamil Rożko z kl. Ia otrzymał nagrodę,
  • Eliza Leoniuk z kl. II b  zdobyła wyróżnienie,
  • Stefan Szyłejko z kl. V a i Amelia Szlagowska z kl. V b zdobyli nagrodę,
  • Maria Połocka otrzymała wyróżnienie.                                                                                                                                                                                                                                                                              GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!                

Lekkoatletyka dla każdego- konkurs plastyczny dla klas I-III SP

W dniu 28.09.2018 r w naszej szkole odbyły się Gminny Event Lekkoatletyczny dla klas II i III SP. Oprócz tego ogłoszony został konkurs plastyczny na plakat związany z dyscypliną sportu Lekkoatletyką . Plakaty można było podziwiać na korytarzach szkolnych. Wśród licznych prac nagrodziliśmy i wyróżniliśmy następujących uczniów:
I miejsce – Eliza Leoniuk
II miejsce – Jan Gryko
III miejsce – Karolina Jarmołowska , Julia Wróblewska
Wyróżnienia otrzymują: Paula Kotyńska, Roksana Michalska
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i GRATULUJEMY zwycięzcom!!!

Nauczyciele wychowania fizycznego
2019  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template