logotypelogotype2
poczta   bip

Konkursy biblioteczne

W bieżącym roku szkolnym biblioteka szkolna zorganizowała następujące konkursy:

„ Mistrz Pięknego Czytania”,

„ Moja ulubiona postać literacka”

„ Duch książki na fotografii”.

Oto wyniki:

Konkursu fotograficznego ,,Duch książki na fotografii’’

Nagroda:

Katarzyna Jarmołowska kl. VII b i Weronika Gackowska kl. VII b

Szymon Świrydowicz kl. IV c

Karol Prażmowski kl. IV c

,,Mistrz Pięknego Czytania” w roku szkolnym 2018/2019

Kl. I a

Lena Sadowska – Mistrz

Michalina Ostapczuk – Wicemistrz

Marysia Łapińska – Wicemistrz

Kl. I b

Klara Korolczuk – Mistrz

Hania Nikołajuk – Wicemistrz

Michał Karpowicz – Wicemistrz

Kl. Ic

Natalia Bogdewicz – Mistrz

Gabriela Raczkowska – Wicemistrz

Kl. Id

Martyna Pietkun – Mistrz

Julia Dawidziuk – Wicemistrz

Filip Gołębiewski – Wicemistrz

Kl. II a

Jan Gryko – Mistrz

Hania Rogalewska – Wicemistrz

Damian Girejko – Wicemistrz

Kl. II b

Kornelia Urzędowska – Mistrz

Fabian Wiński – Wicemistrz

Mateusz Cerkwicki – Wicemistrz

Kl. II c

Dominika Znosko – Mistrz

Karolina Pawluczuk – Wicemistrz

Kl. III a

Bartosz Pawłowski – Mistrz

Michalina Rynkiewicz – Wicemistrz

Amelia Wyszyńska – Wicemistrz

Kl. III b

Hubert Łapiński – Mistrz

Bartosz Świrydowicz – Wicemistrz

Jakub Bielecki - Wicemistrz

Konkursu plastycznego pt. ,,Moja ulubiona postać literacka”.

KL. 0. Wyróżnienie: Grzegorz Omieljańczuk 0 B

              Łukasz Sawczyński 0 B

KL. 1. Nagrody: Weronika Sobolewska Id

        Julia Dawidziuk I d

         Oliwier Kowalski I d

Wyróżnienia: Magdalena Dulewicz  Ia

                             Barbara Grygoruk I a

         Amelia Poduch I a 

         Kuba Wojtecki I a

         Maja Wojtecka I a

         Luiza Leoniuk I b

KL. 2.  Nagroda: Aleksandra Ławreszuk II a

  Wyróżnienie: Alicja Osowicz II c

                   Roksana Michalska II a

                   Eliza Leoniuk II b

KL. 3.   Nagroda : Aleksander Dąbrowski III b

            Kacper Dawidziuk III a

   Wyróżnienia : Bartosz Świrydowicz III b

                 Stanisław Meredyk III a

                 Amelia Wyszyńska III a

KL. 4. Nagroda: Szymon Świrydowicz IV c

Wyróżnienie: Natalia Poczobut IV b

         Aleksandra Jankowska IV b

Nauczyciele bibliotekarze:

B. Wójcik, M. Litwin, E. Grzegorczyk

Wyniki konkursu "Idzie zima będą święta"

X EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU  RECYTATORSKIEGO

JUŻ ZA NAMI. W ROLI ORGANIZATORÓW WYSTĄPIŁA NASZA SZKOŁA

I CENTRUM KULTURY I REKREACJI W SUPRAŚLU

            Świąteczno-recytatorskie spotkanie odbyło się 11 grudnia. W konkursie wzięło udział 34 uczniów z ośmiu szkół:

z Zespołu Szkół Sportowych w Supraślu, ze SP im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie, ze SP im. Kardynała Wyszyńskiego w Korycinie, ze SP nr 28 im. I. K. Gałczyńskiego w Białymstoku, ze SP nr 1 im. J. Słowackiego w Białymstoku, z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ogrodniczkach oraz Naszej Szkoły.

W roli Jury wystąpiły następujące osoby:

Pani Agata Michnowska – kierownik Domu Kultury Zachęta w Białymstoku,

Pani Magdalena Gołaszewska – dziennikarka i prezenterka telewizyjna, specjalistka w dziedzinie wystąpień publicznych,

Pan Waldemar Wilczewski - Dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu.

            Po wyłonieniu zwycięzców w etapie szkolnym Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Julia Dawidziuk, Martyna Pietkun i Weronika Sobolewska uczennice z kl. Id, Paula Kotytńska z kl. IIc, Kacper Dawidziuk z kl. IIIa, Jakub Zalewski z kl. IVb, Gabriela Tołoczko z kl. Va, Szymon Piekarski z kl. Vc, Sebastian Leszczuk z kl. VIIb i Natalia Ausztol z kl. VIb.

            Uczestnicy konkursu wprowadzili nas w nastrój zbliżających się świąt. Oprócz konkursowej rywalizacji był czas na słodki poczęstunek, zagadki i wspólne śpiewanie kolęd. Z kolei Jury miało bardzo trudne zadanie. Spośród wszystkich pięknych recytacji wierszy, musiało wybrać te, którym przyzna miejsca. Po długiej i burzliwej naradzie:

W kategorii uczniów z klas I-II SP

I miejsce przyznano Weronice Sobolewskiej ze SP im. E Orzeszkowej w Sobolewie

II miejsce przyznano  Wiktorii  Wiśniewskiej  ze SP im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie

III miejsce przyznano Dominice Urban ze SP im. Kardynała Wyszyńskiego w Korycinie

Wyróżniono recytacje: Patrycji Greczan ze SP nr 28 im. I. K Gałczyńskiego w Białymstoku,  Zuzanny Męcik ze SP im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie, Leny Redźko ze SP nr 28 im. I. K. Gałczyńskiego w Białymstoku, Macieja Owczarczuka ze SP im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie oraz Julii Dawidziuk ze SP im. E. Orzeszkowej w Sobolewie

W kategorii uczniów z klas III-IV SP

I miejsce przyznano Franciszkowi Dombek ze SP nr 1 im. J. Słowackiego w Białymstoku

II miejsce przyznano Maksymilianowi Piotrowskiemu ze SP nr 28 w Białymstoku

III  miejsce przyznano Jakubowi Skrobczyńskiemu ze SP nr 28 w Białymstoku

Wyróżniono recytacje:  Jakuba Zagroby ze SP im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie i Bartosza Muszyńskiego z Zespółu Szkół Sportowych w Supraślu

W kategorii uczniów z klas IV-VIII SP

I miejsce przyznano Zuzannie Matowickiej ze SP nr 28 w Białymstoku

II miejsce przyznano Gabrieli Tołoczko ze SP im. E. Orzeszkowej w Sobolewie

III miejsce przyznano Szymonowi Piekarskiemu ze SP im. E. Orzeszkowej w Sobolewie

Wyróżniono recytacje: Sebastiana Leszczuka ze SP im. E. Orzeszkowej w Sobolewie i Weroniki Lenkiewicz z Zespołu Szkół Sportowych w Supraślu

            Jak słusznie podkreśliła Pani Magdalena Gołaszewska, zwycięzcami konkursu zostali wszyscy uczestnicy, niezależnie od przyznanego miejsca, dlatego każdy wrócił do domu ze świątecznym upominkiem. Na kolejną edycję naszego konkursu zapraszamy już za rok, życząc wszystkim Wesołych Świąt.

                                            koordynatorki konkursu

p. Monika Mojsak, p. Marta Kondzior i p. Barbara Zadykowicz

* Składamy serdeczne podziękowanie Firmie Okruszek i rodzicom naszych uczniów, którzy pomogli w zorganizowaniu słodkiego poczęstunku. Natomiast firmie Jumper za za-sponsorowanie części nagród.

WYNIKI SZKOLNYCH I GMINNYCH KONKURSÓW PATRIOTYCZNYCH

„100- LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”
„NASZE SYMBOLE NARODOWE”
„POLSKA – MOJA OJCZYZNA”

      
W ETAPIE SZKOLNYM:    mojsak niepodlegosc 1
Z oddziałów przedszkolnych jury przyznało nagrodę:
  • Dominikowi Korolczukowi z kl. 0a,
  • Hannie Rosiak z kl. 0a,
  • Filipowi Szyłejko z kl. 0a.  

Wyróżnienie otrzymała praca Antoniego Borczyńskiego z kl. 0a,

W kategorii klas I-III nagrodzono prace:
  • Kamila Rożko i Leny Sadowskiej z kl. Ia,
  • Filipa Gołębiewskiego i Gabrieli Grzegorczuk z kl. I d,
  • Elizy Leoniuk z kl. IIb
W kategorii klas starszych od IV do III gim, nagrodę zdobyli następujący uczniowie:
  • Maria Połocka z kl. IV a,
  • Amelia Szlagowska z kl. Vb,
  • Natalia Ausztol z kl. VI b
  • Stefan Szyłejko z kl. Va.
Wyróżnienia przyznano:
  • Weronice Dąbrowskiej z kl. IV a,
  • Aleksandrze Sierzputowskiej z kl.Vb,
  • Sebastianowi Bołtuć kl. V b
  • i Adrianowi Kowalskiemu z kl. IV b

    W ETAPIE GMINNYM:     mojsak niepodlegosc 2
Prace uczniów nagrodzonych, zostały przekazane do konkursu Gminnego zorganizowanego przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ogrodniczkach i również na tym etapie pojawiły się kolejne sukcesy naszych uczniów:
  • Dominik Korolczuk z kl. 0a zdobył wyróżnienie,
  • Kamil Rożko z kl. Ia otrzymał nagrodę,
  • Eliza Leoniuk z kl. II b  zdobyła wyróżnienie,
  • Stefan Szyłejko z kl. V a i Amelia Szlagowska z kl. V b zdobyli nagrodę,
  • Maria Połocka otrzymała wyróżnienie.                                                                                                                                                                                                                                                                              GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!                

Lekkoatletyka dla każdego- konkurs plastyczny dla klas I-III SP

W dniu 28.09.2018 r w naszej szkole odbyły się Gminny Event Lekkoatletyczny dla klas II i III SP. Oprócz tego ogłoszony został konkurs plastyczny na plakat związany z dyscypliną sportu Lekkoatletyką . Plakaty można było podziwiać na korytarzach szkolnych. Wśród licznych prac nagrodziliśmy i wyróżniliśmy następujących uczniów:
I miejsce – Eliza Leoniuk
II miejsce – Jan Gryko
III miejsce – Karolina Jarmołowska , Julia Wróblewska
Wyróżnienia otrzymują: Paula Kotyńska, Roksana Michalska
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i GRATULUJEMY zwycięzcom!!!

Nauczyciele wychowania fizycznego

Wyniki konkursu plastycznego

 LISTA
 1
2019  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template