logotypelogotype2

Nauczyciele

 Godziny dostępności nauczycieli w Szkole Podstawowej im. E.Orzeszkowej w Sobolewie   word

 

DYREKTOR SZKOŁY:

Urszula Klimczuk –Piontkowska

 

ZASTĘPCA DYREKTORA SZKOŁY:

Elżbieta Sawicka

Ewa Grzegorczyk

 

NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ:

 

WYCHOWAWCY KLAS I:

Szałaj Iwona – klasa I a

Kowalewska Teresa – klasa I b

Urynowicz Dorota – klasa I c

Pełszyńska Magdalena – klasa I d

Ejsmont Iwona – klasa I e

WYCHOWAWCY KLAS II:

Wilczyk - Kryńska Magdalena – klasa I a

Roszko Katarzyna – klasa I b

Pankiewicz Anna Marta – klasa I c

Grycuk Alicja – klasa I d

Dobrowolska Paulina – klasa I e

Zaremba Katarzyna – klasa I f

WYCHOWAWCY KLAS III:

Powichrowska Urszula – klasa III a

Kondzior Marta – klasa III b

Litwin Monika Joanna – klasa III c

Zadykowicz Barbara – klasa III d

 

NAUCZYCIELE KLAS IV-VIII:

 

WYCHOWAWCY KLAS IV:

Drozdowska Katarzyna – klasa IV a

Wyszyńska Anna – klasa IV b

Jagłowska Katarzyna – klasa IV c

Murawska Barbara – Klasa IV d

WYCHOWAWCY KLAS V:

Sawicka Elżbieta – klasa V a

Osipiuk Małgorzata – klasa V b

Siekanowska – Kołtok Katarzyna – klasa V c

Mojsak Monika – klasa V d

WYCHOWAWCY KLAS VI:

Godun Jolanta – klasa VI a

Bogusłowicz Agnieszka – klasa VI b

Gudalewska Monika – klasa VI c

WYCHOWAWCY KLAS VII:

Nikitiuk Paweł – klasa VII a

Chańko – Kraszewska Anna – klasa VII b

Puczyńska Monika – klasa VII c

WYCHOWAWCY KLAS VIII:

Magrel – Kania Iwona - klasa VIII a

Pańkowska Małgorzata – klasa VIII b

Gromacka Joanna – klasa VIII c

Kwasiborski Kamil Maciejklasa VIII d

 

NAUCZYCIELE JĘZYKÓW OBCYCH:

 

JĘZYK ANGIELSKI:

Bogusłowicz Agnieszka

Gudalewska Monika

Wasilewska Karolina

Pietraszewska Ewa

Zabielska Anna

JĘZYK NIEMIECKI:

Bieluczyk Marzanna

Boguszewska - Niktkiewicz Marta

JĘZYK ROSYJSKI:

Rumińska Agnieszka

Targońska Anna

 

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH:

 

JĘZYK POLSKI:

Augustyniak Małgorzata

Godun Jolanta

Gromacka Joanna

Jaskułowska Ewa

Jagłowska Katarzyna

Sawicka Elżbieta

Wyszyńska Anna

HISTORIA:

Godun Jolanta

Pańkowska Małgorzata

Wiśniewska Małgorzata

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE:

Rogalska Irena

 

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ŚCISŁYCH:

 

MATEMATYKA:

Bach – Mróz Helena

Drozdowska Katarzyna

Murawska Barbara

Siekanowska – Kołtok Katarzyna

Taras Joanna

FIZYKA:

Siekanowska - Kołtok Katarzyna

BIOLOGIA:

Mierzejewska Katarzyna

Wilczyk Dorota

PRZYRODA:

Łyszkiewicz Elżbieta

CHEMIA:

Łyszkiewicz Elżbieta

GEOGRAFIA:

Taras Joanna

INFORMATYKA:

Drozdowska Katarzyna

Monach Irena

 

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ARTYSTYCZNYCH I INNYCH:

 

MUZYKA:

Magrel – Kania Iwona

PLASTYKA:

Magrel – Kania Iwona

Puławska Dortoa

Chańko- Kraszewska Anna

TECHNIKA:

Monika Mojsak

WYCHOWANIE FIZYCZNE:

Gejdel Joanna

Kwasiborski Kamil

Nikitiuk Paweł

Osipiuk Małgorzata

Puczyńska Monika

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA:

Osipiuk Małgorzata

DORADZTWO ZAWODOWE:

Monika Sabasz

RELIGIA:

Buśko Piotr

Grzywaczewska Maria

Markiewicz Sławomir

Muraszkiewicz Marek

Stańczuk Monika

WDŻ:

Monika Mojsak

NAUCZYCIELE BIBLIOTEKARZE:

Grzegorczyk Ewa

Litwin Monika

Puławska Joanna

Rogalska Irena

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY:

Bieluczyk Marzanna

Czarniecka Joanna

Kwasiborski Kamil Maciej

Normantowicz Joanna

Pióro – Cerkiewinik Julita

Powichrowska Urszula

Rumińska Agnieszka

Zaremba Katarzyna

 

SPECJALISCI:

 

LOGOPEDA:

Fiedoruk Monika

Dworakowska Renata

PEDAGOG:

Sabasz Monika

Pióro – Cerkiewnik Julita

PEDAGOG SPECJALNY:

Chańko – Kraszewska Anna

PSYCHOLOG:

Chańko – Kraszewska Anna

Pańkowska Małgorzata

NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE:

Adamczyk Beata

Adamiak Anna

Biernacka Katarzyna

Iwanicka – Krajewska Patrycja

Wilczyk Dorota

Sokołowska Elżbieta

Zemło Jeremiasz

REWALIDACJA:

Adamczyk Beata

Adamiak Anna

Biernacka Katarzyna

Kowalewska Teresa

Kozłowska Katarzyna

Matwiejuk Joanna

Roszko Katarzyna

 

2022  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template