Przyjaciele szkoły

„ Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce”

Cyprian Kamil Norwid

Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA DZIECKA W NASZEJ SZKOLE ODBYŁY SIĘ AŻ DWA FESTYNY – 31 MAJA i 1 CZERWCA 2023R.
WSZYSTKIM ,KTÓRZY Z ZAANGAZOWANIEM WŁĄCZYLI SIĘ W ORGANIZACJĘ GIER I ZABAW SERDECZNE PODZIĘKOWANIA|!
BYŁY m.in. DMUCHAŃCE, STOISKA Z MALOWANIEM TWARZY, Z BALONIKAMI, A NAWET….STOISKO ZE SZKOLNYM AUTOBUSEM i KOŁEM FORTUNY!
ODWIEDZILI NAS STRAŻACY Z OSP W SUPRAŚLU I OGRODNICZKACH.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM PRZYJACIOŁOM SZKOŁY, KTÓRZY WSPARLI NAS I PRZEZNACZYLI UPOMINKI I GADŻETY NA NAGRODY NASZYM UCZNIOM:
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
URZĄD MIEJSKI W SUPRAŚLU
FIRMA TAG
BANK SPÓŁDZIELCZY W ZAŚCIANKACH

Dyrekcja oraz uczniowie Szkoły Podstawowej im.E.Orzeszkowej w Sobolewie, składają serdeczne podziękowania dla Gospodarstwa Ogrodniczego Korolczuk za bezinteresowną pomoc i życzliwość, które w szczególny sposób przyczyniły się do wystroju Naszej szkoły! DZIĘKUJEMY!!

Dyrektor, grono pedagogiczne i uczniowie Szkoły Podstawowej w Sobolewie serdecznie dziękują firmie KROSSTECH za przekazanie dwóch stojaków rowerowych całej społeczności szkolnej.

Dyrektor – Urszula Klimczuk – Piontkowska

Szczególnym gościem corocznego świętowania Święta Świetlika jest DJ Karol Kunikowski. Już od sześciu lat a może i dłużej jest z nami. Przyjeżdża jako wolontariusz. Więc śmiało możemy nadać Mu honorowy tytuł:                                                   PRZYJACIELA NASZEJ SZKOŁY!

Człowiek z niezwykłym talentem do animowania grupy do wspólnej zabawy. Potrafi młodych i tych starszych porwać do tańca.
Za każdym razem gdy kończymy świętować.
Pada hasło od DJ Karola: DO-ZO-BA-CZE-NIA ZA ROK !!!!
Dziękujemy za okazane serducho, talent i wsparcie działań Naszej Szkoły.