Obiady

Opłata za obiady w październiku 2020 r. wynosi 83,72 zł.

Wpłat należy dokonać w  nieprzekraczalnym terminie

do 10-go października 2020 r.

przelewem na rachunek

bankowy nr : 59 8060 0004 0841 1891 2000 0030

!!!!!! Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat !!!!!

Nieobecności należy zgłaszać  najpóźniej do godz. 16:00 (w dniu poprzedzającym nieobecność dziecka) pod nr telefonu  85 741 80 78

(niezgłoszone nieobecności nie podlegają odpisaniu od kwoty należności za dany miesiąc).

Na obiady można zapisać się i zrezygnować z początkiem każdego nowego miesiąca wypełniając deklarację i przesyłając ją na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub poprzez zostawienie deklaracji w skrzynce odbiorczej znajdującej się na ścianie przy głównym wejściu do szkoły.

Obiady dostarcza firma PRUSZYNKA

Cena za jeden obiad to 5,60 zł w tym koszt rodzica ( wsad do kotła) to 3,64 zł pozostałą kwotę, czyli 1,96 zł ( przygotowanie i dostarczenie) dopłaca Gmina

Nowy Regulamin Stołówki Szkolnej

Deklaracja Obiadowa