Szanowni Państwo,

w związku z przedłużającą się pandemią i brakiem możliwości osobistego złożenia dokumentów w sekretariacie szkoły, wnioski o przyjęcie do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego oraz wnioski do świetlicy można złożyć elektronicznie (skanem) na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub zostawić w przedsionku wejścia do szkoły.

Przypominamy, że termin uzupełniający rekrutacji do szkoły to
6-11 maja 2020r.

Jeśli mają Państwo pytania w sprawie rekrutacji proszę kierować je drogą mailową na powyższy adres.

Szanowni Państwo,

informuję, że wszyscy kandydaci, których rodzice / opiekunowie prawni złożyli Oświadczenie woli potwierdzające wolę uczęszczania do klasy I i oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie zostali przyjęci.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania w obecnej sytuacji, jaka panuje w naszym kraju- proszę kierować je drogą mailową na adres:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem,

Dyrekcja SP w Sobolewie

Szanowni Państwo,

Zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie z dnia 25 marca 2020 r. w sprawie wprowadzenia zmian w Regulaminie pracy Szkoły Podstawowej im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie nr 13/2019/2020 informujemy, że:

Od 25 marca sekretariat szkoły do odwołania

pracuje w godzinach 8:00 – 14:00,

kontakt możliwy jest wyłącznie

telefonicznie pod numerem 85 741 80 78

Na terenie szkoły przebywać będą osoby, których obecność jest niezbędna do funkcjonowania placówki w minimalnym składzie.

Dziękujemy za wyrozumiałość
Pracownicy szkoły

REKRUTACJA 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie ogłasza nabór na rok szkolny 2020/2021 do:

2020  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template