Kolejny sukces SKO

WITAMY NOWY ROK SZKOLNY Z KOLEJNYM SUKCESEM SKO!

W minionym roku szkolnym 2018/2019 do programu SKO dołączyli nowi oszczędzający. Dzięki naszym młodym uczestnikom mogliśmy wziąć udział w corocznym ”Konkursie dla SKO”. Nasze konkursy i działania, które zostały uwzględnione w pracy konkursowej –KroniceSKO”, zostały docenione przez organizatora konkursu Bank PKO B.P.

Podjęte działania rozwijały wśród uczniów zdolności matematyczne, polonistyczne, plastyczne oraz historyczne. Zrealizowaliśmy również konkursy oraz cykle lekcji mające na celu pogłębienie wiedzy z zakresu finansów, bankowości, ekonomii, czy też przedsiębiorczości. Ponadto, spotkania z książką o „Kubie Pieniążku” i „Żyrafie Lokatce” cieszyły się ogromnym uznaniem wśród najmłodszych uczniów. Suma zaoszczędzonych pieniędzy przez uczestników programu wyniosła 15088,57zł.

Już po raz trzeci Nasza Szkoła wygrała nagrodę III stopnia w Etapie Regionalnym w wysokości 1000 zł. To wspaniałe wyróżnienie i ukoronowanie Naszej rocznej pracy.

Kto może przystąpić do programu SKO?

Uczeń w wieku od 5 lat do ukończenia 13 roku życia!

Zachęcamy do dołączenia do programu i zdobycia na koniec roku szkolnego tytułu MISTRZA OSZCZĘDZANIA! J

Zapraszamy również do obejrzenia naszej pracy konkursowej oraz odwiedzenia bloga i zakładki SKO na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie.

Opiekunowie SKO

Karolina Kiziewicz & Monika Fiedoruk