logotypelogotype2

XV OBCHODY ŚWIĘTA ŚWIETLIKA

POWITANIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO
W ŚWIETLICY SZKOLNEJ W TANECZNYCH RYTMACH
 Tegoroczny mini - festyn był jubileuszowy, ponieważ odbył się już po raz 15 w NASZEJ SZKOLE. W związku z tym, nie mogło na nim zabraknąć wyjątkowych atrakcji. Do wspólnej zabawy przygotowano szereg stoisk, gdzie dzieci mogły się wykazać różnymi zdolnościami; zorganizowano kilka zabaw i konkursów, wśród których najważniejszy był pokaz mody dyskotekowej i w tym dniu dzieci przyszły do szkoły tak właśnie ubrane, a na koniec... odbyła się niezwykła dyskoteka poprowadzona przez profesjonalnego DJ-a, p. Karola Kunikowskiego, na której gościem specjalnym był zespół 4EVER oraz grupa taneczna PRYZMAT pod kierunkiem p. Ewy Nowakowskiej, działająca przy klubie osiedlowym KAKTUS. Tak jak w poprzednich latach, tak i w tym roku, wszystkie nowe dzieci (i nie tylko) świetnie się bawiły i lepiej poznały. Korzystając z okazji, pragniemy podziękować wszystkim wolontariuszom czyli uczniom z klas starszych i absolwentom Naszej Świetlicy, za pomoc przy zorganizowaniu tak dużej uroczystości oraz za wsparcie i wyrozumiałość grona pedagogicznego:-). Już dziś poszukujemy ciekawych pomysłów na przyszły rok szkolny i kolejny konkurs przewodni:POKAZ MODY...?
 
 
                                                                                             
 wychowawcy świetlicy szkolnej

2022  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template