logotypelogotype2

2018/2019

Finał szkolnej akcji ,,100 życzeń dla kochanej Ojczyzny”

Informujemy, że nasze życzenia dla Ojczyzny zamieściliśmy w Księdze pamiątkowej utrwalającej wydarzenia, w których brała udział cała społeczność szkolna z okazji obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości. 11 kwietnia otrzymaliśmy z Kancelarii Prezydenta RP list z podziękowaniem za godne uczczenie rocznicy oraz wpis Pana Prezydenta Andrzeja Dudy do Księgi upamiętniającej to wydarzenie.

 

Organizatorzy akcji raz jeszcze dziękują całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w podjęte działania , bo dzięki temu ta Księga mogła powstać.

Osoby zainteresowane mogą obejrzeć ją w bibliotece szkolnej. Mamy nadzieję, że będzie ona ważnym elementem tradycji naszej szkoły. Pragniemy zostawić ją dla potomnych, którzy kolejny taki jubileusz przeżywać będą za 100 lat.

Autorki Księgi
Ewa Jaskułowska i Anna Zabielska

2022  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template