logotypelogotype2

2018/2019

Dzień Dziecka

30 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka na sportowo. Już na początku dnia rozpoczęły się zawody sportowe. Wszyscy, zarówno uczestnicy, jak i kibice bawili się świetnie, a emocje rozbrzmiewały na całą salę gimnastyczną. Na zewnątrz również nie zabrakło atrakcji i wrażeń.
Wszystko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Najmłodsi korzystali z „Dmuchańców” i zabaw przygotowanych przez „Klanzę”, a nieco starsi  mogli porozmawiać z przedstawicielami Wojsk Obrony Terytorialnej. Chętni mogli obejrzeć z bliska sprzęt i wyposażenie WOT, również medyczne. Wesoły nastrój towarzyszył wszystkim przez cały czas, a twarze dzieci rozweselały dodatkowo kolorowe tatuaże, warkoczyki i oryginalny wojskowy kamuflaż. Niektórzy mieli okazję udzielić swojego pierwszego wywiadu dla przybyłej na naszą szkolną imprezę telewizji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Mamy nadzieję, że również w przyszłym roku szkolnym spotkamy się na podobnej imprezie z podobnymi wesołymi nastrojami.
 
 
2021  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template