Nowy rozkład jazdy autobusu

Od 16 września obowiązuje nowy rozkład jazdy autobusu szkolnego

Jesienne kreacje owocowe

owoce teresa

Dwa tygodnie w pierwszej klasie za nami. Poznaliśmy nową Panią, koleżanki i kolegów. Uczymy się zasad zachowania i pracy w szkole. Bardzo ważna jest praca w grupie. Przekonaliśmy się o tym podczas tworzenia jesiennych kompozycji z owoców. Poszło nam naprawdę nieźle. Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy.

Uczniowie kl. 1b

Terminy zebrań z rodzicami

XIX Międzynarodowy Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru

zwiazek sybirakow

6 września 2019 roku klasy siódme i ósme z naszej szkoły wzięły udział w Międzynarodowym  Marszu Pamięci Zesłańców Sybiru, który już dziewiętnasty raz przeszedł ulicami Białegostoku. W tym wyjątkowym dniu upamiętniliśmy tragiczne losy Polaków zesłanych w głąb Związku Radzieckiego. W tej podniosłej uroczystości wzięło udział kilkanaście tysięcy osób, Sybiracy, ich rodziny, kombatanci, władze różnego szczebla, goście zagraniczni z całego świata, harcerze, a przede wszystkim młodzież szkolna z całej Polski.
Jesteśmy dumni, że mogliśmy reprezentować naszą szkołę w tym ważnym dla każdego Polaka dniu. W ten sposób mogliśmy wspólnie z innymi uczestnikami oddać hołd i uczcić pamięć deportowanych na daleką Syberię.

Karolina Kiziewicz
Małgorzata Osipiuk
Monika Gudalewska
Elżbieta Łyszkiewicz

Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2019/2020  swietlicalogo
  • Karty zgłoszeń do świetlicy uczniów z klas 0-III należy składać od 23 lutego do 31 maja w świetlicy szkolnej.
  • Druki można otrzymać w świetlicy lub pobrać ze strony internetowej szkoły www.szkolasobolewo.com
  • Prawidłowo wypełnione karty zgłoszeń wraz z kompletem dokumentów (zaświadczeniem o zatrudnieniu obojga rodziców, ewentualnie podanie do Dyrekcji szkoły) należy składać do 31 maja 2019r. w świetlicy szkolnej
  • Lista dzieci przyjętych zostanie wywieszona po posiedzeniu komisji rekrutacyjnej – 14 czerwca 2019 r.
Karty złożone po terminie będą rozpatrzone do 16.09.2019 r.

Wychowawcy świetlicy szkolnej