logotypelogotype2

2019/2020

Wakacje

Życzymy dobrego zdrowia i niczym niezmąconej radości, bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń sloneczkoprzeżytych podczas wszystkich niezwykłych wakacyjnych przygód.

Życzymy, byśmy wszyscy mogli spotkać się we wrześniu w szkole zdrowi, szczęśliwi, wypoczęci i pełni zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Pracownicy

Rekrutacja do świetlicy

Lista uczniów przyjętych do Świetlicy w SP im. E. Orzeszkowej w Sobolewie w roku szkolnym 2020/2021

pdf

Karty złożone po terminie będą rozpatrzone w rekrutacji uzupełniającej do 18.09.2020 r.

HOŁD OFIAROM WOJNY

21 czerwca w Grabówce odbyła się uroczystość upamiętniająca 77. rocznicę największej zbrodni wojennej na Białostocczyźnie. W kościele została odprawiona Msza w intencji ofiar,w której uczestniczyli m. in. Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski, Burmistrz Supraśla Radosław Dobrowolski, Zastępca Burmistrza Marcin Iwaniuk oraz Kanclerz Kurii Białostockiej ks. Ireneusz Korziński.

Czytaj więcej: HOŁD OFIAROM WOJNY

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

koniec roku

DRODZY UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE, RODZICE, PRZYJACIELE SZKOŁY…

  

Dotarliśmy do mety ważnego etapu naszego życia, ale do mety przybywa się tylko po to, aby wyruszyć znowu dalej. Sięgniemy więc po nowe doświadczenia, zbierzemy nowe przeżycia i wrażenia. Będziemy czerpać z nich zawsze jakieś wskazówki i przestrogi. Będziemy pamiętać przy tym, że szczyty zdobywa się wspinając krok za krokiem, nie zatrzymując się nigdy.

   W związku z tym uroczystym dniem w imieniu Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie, Pracowników mamy zaszczyt zaprosić Wszystkich na to nietypowe spotkanie w zmienionych warunkach w dniu 26 czerwca 2020 r.

Informacje organizacyjne

Zakończenie roku szkolnego 2019/20 odbywa się na boisku szkolnym zachowując wszystkie wymogi sanitarne, m.in. bezpieczną odległość. Ze względów sanitarnych nie jest przewidziana część oficjalna tylko spotkanie z wychowawcą polegające na wręczeniu świadectw.

   Apelujemy i prosimy, aby nie dochodziło do grupowania się Dzieci i Rodziców.

Odbiór świadectw odbywa się wg następującego harmonogramu na boisku „zielonym”:   

  • klasy 0 a, b – godz. 9. 00
  • klasy 7a, b, – godz. 9.30
  • klasy 1 a, b, c, d– godz. 10.15
  • klasy 2 a, b, c, d– godz. 11.00
  • klasy 3 a, b, c, d– godz. 11.45
  • klasy 4 a, b, c, – godz. 12.30
  • klasy 5 a, b, c, d– godz. 13.15
  • klasy 6 a, b, c, – godz. 14.0O
 
 Dyrekcja Szkoły Podstawowej
im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie

Mistrz oszczędzania

MISTRZ OSZCZĘDZANIA 2019/2020 z SKO

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Mimo licznych trudności udało nam się wytrwać i jak co roku SKO zorganizowało konkurs na MISTRZA OSZCZĘDZANIA.Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego programu za współpracę i chęć uczestnictwa w licznych konkursach SKO. Mamy nadzieję że w przyszłym roku będziecie nadal brać udział w naszych działaniach. Zachęcamy również innych uczniów do dołączenia do „rodzinki” SKw przyszłym roku szkolnym. Obecnie mamy 49 członków, a w tym aż 15 nowych uczestników programu. To dzięki Wam możemy ponownie startować w corocznym konkursie SKO dla szkół. 

Trzymajcie kciuki!

Wszystkim zwycięzcom konkursu Mistrza Oszczędzania składamy serdeczne gratulacje i życzymy jeszcze więcej sukcesów!!! Nagrody i wyróżnienia zostaną przekazane wychowawcom i rozdane podczas zakończenia roku szkolnego!

Opiekunowie SKO

nagrodzeni 2020 Mistrz oszczdzania 1

2020  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template