Wakacje

Życzymy dobrego zdrowia i niczym niezmąconej radości, bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń sloneczkoprzeżytych podczas wszystkich niezwykłych wakacyjnych przygód.

Życzymy, byśmy wszyscy mogli spotkać się we wrześniu w szkole zdrowi, szczęśliwi, wypoczęci i pełni zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Pracownicy

Mistrz oszczędzania

MISTRZ OSZCZĘDZANIA 2019/2020 z SKO

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Mimo licznych trudności udało nam się wytrwać i jak co roku SKO zorganizowało konkurs na MISTRZA OSZCZĘDZANIA.Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego programu za współpracę i chęć uczestnictwa w licznych konkursach SKO. Mamy nadzieję że w przyszłym roku będziecie nadal brać udział w naszych działaniach. Zachęcamy również innych uczniów do dołączenia do „rodzinki” SKw przyszłym roku szkolnym. Obecnie mamy 49 członków, a w tym aż 15 nowych uczestników programu. To dzięki Wam możemy ponownie startować w corocznym konkursie SKO dla szkół.

Trzymajcie kciuki!

Wszystkim zwycięzcom konkursu Mistrza Oszczędzania składamy serdeczne gratulacje i życzymy jeszcze więcej sukcesów!!! Nagrody i wyróżnienia zostaną przekazane wychowawcom i rozdane podczas zakończenia roku szkolnego!

Opiekunowie SKO

nagrodzeni 2020 Mistrz oszczdzania 1

Marzenia klasy 2b

Klasa 2b marzy już o wakacjach. Dzieci rozpoczęły przygotowania do nich. Oto efekty pracy nad tematem Wymarzone wakacje.

Katarzyna Roszko

Dzień Patrona w klasie 0b

Uczniowie klasy 0b również uczcili Dzień Patrona szkoły. Dzieci wykonały piękne portrety Elizy Orzeszkowej i napisały wiersze o naszej patronce.

Kartka dla medyka

Klasy 1 naszej szkoły wzięły udział w akcji: Kartka dla medyka. Dzieci i ich rodzice poruszeni oddaniem i troską medyków  o nasze zdrowie stworzyli masę pięknych prac. Do podziękowań dołącza cała społeczność szkolna.

kartka dla medyka
2022  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template