wspomnień_czar #profilaktyka

Wiosna rozgościła się już na dobre, a my wrzucamy krótką fotorelację z naszego eventu profilaktycznego pn. „Trzymaj formę razem z nami”, którym rozpoczęliśmy w naszej szkole tą zieloną porę roku
Było edukacyjnie…dzięki prelekcjom nt mediacji rówieśniczych w szkole (projekt: „Mosty porozumienia drogą do zdrowia psychicznego i pełnego rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci i młodzieży”) i współczesnych zagrożeń dzieci i młodzieży,
Było zdrowo… wszak pojawili się specjaliści gotowi zająć się naszym wzrokiem, ciałem, duchem,
Było smacznie… dzięki kuchennym rewolucjom, sushi, gofrom, świeżo wyciskanym sokom i innym przysmakom,
Było kreatywnie… dzięki stoiskom, przy których można było zaczerpnąć inspiracji na spędzanie czasu wolnego,
Było kolorowo… bo stołówka przybrała wiosenne, ciepłe barwy,
Było muzycznie… dzięki gitarowym brzmieniom,
Było RADOŚNIE, za co Państwu serdecznie dziękujemy! Za Państwa obecność, miłe rozmowy, wspólne działania i chęć BYCIA częścią naszej społeczności. Cieszymy się, że szkolne prozdrowotne inicjatywy wspierane są przez Pana burmistrza Supraśl Nasza Gmina, który każdorazowo uczestniczy w naszych eventach.