Mamy to!!6 maja 2026 na stadionie lekkoatletycznym BOSIR w Białymstoku odbyła się „V Powiatowa Olimpiada Lekkoatletyczna” w której wzięło udział ponad 460 zawodników i zawodniczek z 16 szkół powiatu Białostockiego.Rywalizacja była bardzo zacięta, ale przebiegała w przyjaznej sportowej atmosferze.Nasi uczniowie trzy razy stawali na podium:Maja Urynowicz (8b) – złoty medal w skoku w dal,Julia Kuklińska (5c) – złoty medal w biegu na 60 metrów,Danuta Polińska (6d) – brązowy medal w konkurencji: rzut na odległość piłką lekarską.Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów !! Nauczyciele w-f: Paweł Nikitiuk, Marcin Kmita Nawigacja wpisu Zasady organizacji egzaminu ósmoklasisty 2026 Szkolny budżet partycypacyjny