Mamy to!!
6 maja 2026 na stadionie lekkoatletycznym BOSIR w Białymstoku odbyła się „V Powiatowa Olimpiada Lekkoatletyczna” w której wzięło udział ponad 460 zawodników i zawodniczek z 16 szkół powiatu Białostockiego.
Rywalizacja była bardzo zacięta, ale przebiegała w przyjaznej sportowej atmosferze.
Nasi uczniowie trzy razy stawali na podium:
Maja Urynowicz (8b) – złoty medal w skoku w dal,
Julia Kuklińska (5c) – złoty medal w biegu na 60 metrów,
Danuta Polińska (6d) – brązowy medal w konkurencji: rzut na odległość piłką lekarską.
Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów !!

Nauczyciele w-f:

Paweł Nikitiuk, Marcin Kmita