przed Wami ważny moment – egzamin ósmoklasisty, będący podsumowaniem wielu lat nauki, pracy i zdobywania doświadczeń. Z tej okazji życzymy Wam spokoju, wiary we własne możliwości oraz jak najlepszych wyników. Niech zdobyta wiedza, wytrwałość i zaangażowanie przyniosą oczekiwane efekty. Pamiętajcie, że egzamin to nie tylko sprawdzian wiedzy, ale także okazja, by pokazać swoją dojrzałość, odpowiedzialność i determinację. Trzymamy za Was mocno kciuki i wierzymy, że poradzicie sobie znakomicie. Powodzenia! Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Nawigacja wpisu Szkolny budżet partycypacyjny Wizyta księdza biskupa w naszej szkole