Nasi uczniowie z etapu wojewódzkiego XLVII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w Łomży, wrócili z ogromnym sukcesem. Zdobyli puchar oraz zaszczytne III miejsce!Brawo! Gdyby nie Wasza ciężka praca, umiejętności oraz zdolność opanowania stresu, nie byłoby takich sukcesów.Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i trzymali za nas kciuki. Nauczyciel techniki: Pani Monika Mojsak Nawigacja wpisu Wizyta księdza biskupa w naszej szkole KONFERENCJA pt. „Wdrażanie podstawy programowej zajęć praktyczno-technicznych…”