Nasi uczniowie z etapu wojewódzkiego XLVII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w Łomży, wrócili z ogromnym sukcesem. Zdobyli puchar oraz zaszczytne III miejsce!
Brawo! Gdyby nie Wasza ciężka praca, umiejętności oraz zdolność opanowania stresu, nie byłoby takich sukcesów.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i trzymali za nas kciuki.

Nauczyciel techniki:

Pani Monika Mojsak