W dniu 25 maja gościliśmy w naszej szkole księdza biskupa Henryka Ciereszkę, który przy okazji wizytacji parafialnej odwiedził również naszą społeczność szkolną. Po słowach powitania skierowanych do Dostojnego Gościa przez Samorząd Uczniowski oraz Panią Dyrektor, najmłodsi uczniowie zaprezentowali piosenkę o świętych, których życie stanowi inspirację i wskazuje drogę ku świętości. Następnie ksiądz biskup obejrzał prezentację poświęconą naszej szkole oraz z życzliwością odpowiadał na pytania uczniów. Młodzież z zainteresowaniem pytała o historię jego kapłańskiego powołania, a także o życie i posługę biskupią. Spotkanie zakończyło się wspólną modlitwą oraz błogosławieństwem udzielonym całej wspólnocie szkolnej. Agnieszka Kotowicz katechetka {"slidestoshow":3,"slidestoscroll":1,"dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":3000,"speed":300,"loop":"true","lazyload":""} Nawigacja wpisu Drodzy Ósmoklasiści III miejsce w województwie BRD