Z ogromną radością i dumą informujemy o kolejnym fantastycznym sukcesie sportowym reprezentantów naszej szkoły! 26 maja nasi uczniowie wzięli udział w IX Turnieju „Młodzi Wojownicy Podlasia” w Koluchstyl, który odbył się w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Kleosinie.Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania, prezentując piękną sportową postawę, ogromną determinację i niesamowitego ducha walki. Ich ciężka praca przełożyła się na fantastyczne wyniki indywidualne. Łącznie zdobyliśmy aż 23 medale:- 5 złotych medali- 12 srebrnych medali- 6 brązowych medaliWicemistrzostwo w klasyfikacji drużynowej!To jednak nie koniec wspaniałych wiadomości. Dzięki rewelacyjnym startom wszystkich reprezentantów, nasza szkoła wywalczyła II miejsce w KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ! Takie chwile doskonale pokazują, jak wiele pasji, serca i zamiłowania do sportu mają w sobie nasi uczniowie. Ogromne gratulacje dla wszystkich wyróżnionych zawodników! Jesteśmy z Was niezwykle dumni i z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy na matach i arenach sportowych! Nauczyciele wychowania fizycznego: Monika Puczyńska, Małgorzata Osipiuk Nawigacja wpisu Wyzwanie czytelnicze FESTYN RODZINNY