25.05.2026 r. zakończyliśmy akcję „Wyzwania czytelnicze”. Była to kolejna odsłona programu „Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka”, realizowanego przez naszą bibliotekę szkolną. W trakcie trwania akcji uczestnicy mieli za zadanie zrealizować dwanaście wyzwań czytelniczych, czytając książki na określone tematy. Wzięło w niej udział kilkudziesięciu uczniów. Nagrodziliśmy 38 osób, które zrealizowały wyzwania i oddały kartę gry – otrzymały one pamiątkowe dyplomy i książki:

1. Paulina Ambrożej 3A

2. Milena Augustynowicz 3A

3. Kornelia Bogusłowicz 1C

4. Miłosz Brzeziński     1B

5. Bartosz Charko 2A

6. Kinga Citowicz 3D

7. Aleksandra Czerniakiewicz 6B

8. Emilia Dubaj 2E

9. Lena Dudar 1F

10. Łucja Grajewska 2B

11. Nikodem Granatyr 2B

12. Piotr Hawryłyszyn 4C

13. Alina Jurkiewicz 3D

14. Aleksandra Kamińska 1D

15. Anna Kapica 3B

16. Weronika Kapica 3B

17. Lena Karpowicz     2C

18. Aleksandra Kośko 1C

19. Nela Krajewska 2F

20. Iga Kuczyńska 2F

21. Nikola Kułaczewska 1D

22. Nela Kunda 2E

23. Hanna Kwasik 3b

24. Pola Pankiewicz 1F

25. Aleksandra Parfieniuk 2C

26. Aleksandra Pietuszyńska 1B

27. Klara Poduch 1C

28. Ada Romaniuk 2E

29. Antonina Rutkowska 2F

30. Julia Samsonowicz 2C

31. Zuzanna Sawicka 4B

32. Lena Sieniuc 4B

33. Oliwier Skarzyński 1E

34. Aleksandra Surel 3A

35. Valeryia Shabunko 2A

36. Maja Szarkowska 2F

37. Alicja Wojtach 3B

38. Zofia Ziółkowska 2F

Akcja została zorganizowana w związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci (2 kwietnia) oraz Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich (23 kwietnia).  

Nauczyciele bibliotekarze