W ostatnich dniach w klasach 0-3 działo się coś magicznego!W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” odwiedzili nas wyjątkowi goście. Nasze zaproszenie przyjęli pracownicy szkoły oraz rodzice, którzy na chwilę odłożyli swoje obowiązki, by przenieść uczniów w niezwykły świat literatury. Wspólne czytanie to nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim rozwijanie wyobraźni i budowanie pasji czytania książek od najmłodszych lat. Serdecznie dziękujemy wszystkim lektorom za poświęcony czas, zaangażowanie i każdą przeczytaną stronę! To były chwile pełne uśmiechu, aktywnego słuchania i bycia razem w magicznym świecie słowa pisanego. {"slidestoshow":3,"slidestoscroll":1,"dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":3000,"speed":300,"loop":"true","lazyload":""} Nawigacja wpisu FESTYN RODZINNY Dzień Patrona