W ostatnich dniach w klasach 0-3 działo się coś magicznego!W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” odwiedzili nas wyjątkowi goście. Nasze zaproszenie przyjęli pracownicy szkoły oraz rodzice, którzy na chwilę odłożyli swoje obowiązki, by przenieść uczniów w niezwykły świat literatury.

Wspólne czytanie to nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim rozwijanie wyobraźni i budowanie pasji czytania książek od najmłodszych lat. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim lektorom za poświęcony czas, zaangażowanie i każdą przeczytaną stronę! To były chwile pełne uśmiechu, aktywnego słuchania i bycia razem w magicznym świecie słowa pisanego.