W sobotę 3.12.2022r. w Suwałkach odbył się finał IGRZYSK DZIECI województwa podlaskiego w szachach.
W turnieju udział wzięło 8 najlepszych szkół z całego województwa.
Maciek Pawluczuk, Amelka Perkowska, Adam Markowski oraz Ignacy Bukłaho po zaciętych pojedynkach pokazali wielką klasę i zdobyli złoty medal.
Mistrzostwo województwa w szachach drużynowych to jedno z największych osiągnięć Naszych uczniów w zawodach sportowych. Ogromne gratulacje drużynie, rodzicom dzieci jak również podziękowania trenerom dzieci, którzy w dużym stopniu przyczynili się do tego sukcesu, na co dzień pracując z naszymi małymi mistrzami. Małymi, ponieważ nasza drużyna była najmłodszą ze wszystkich startujących.
Dzięki odniesionemu zwycięstwu Maciek, Amelka, Adam oraz Ignacy w maju wezmą udział w Mistrzostwach Polski Igrzysk Dzieci w Szachach reprezentując całe województwo podlaskie i przede wszystkim Naszą szkołę!!!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!