02 czerwca z okazji Dnia Dziecka, na boisku szkolnym odbył się Świetlicowy Konkurs Talentów i Niezwykłych Umiejętności.

Przed publicznością wystąpiły trzydzieści dwie osoby prezentując swoje talenty i czasami bardzo oryginalne umiejętności:
śpiew, recytację wiersza, jazdę na hulajnodze połączoną z licznymi trikami, jazdę na rolkach, balet, karate, taniec, elementy akrobatyki, skoki na skakance, kręcenie hula – hop, znajomość ciekawostek z historii, modelowanie balonów, triki z piłką nożną, język migowy, umiejętność poruszania uszami, umiejętność ładnego rysowania, grę na keyboardzie i gitarze.

W roli jury wystąpili uczniowie z klas szóstych:
Paweł, Amelia i Antonina, którzy bardzo uważnie przyglądali się wszystkim prezentacjom, nie szczędzili też wobec uczestników konkursu głośnych pochwał. To do nich należało najtrudniejsze zadanie związane z oceną występów. Po bardzo trudnej i burzliwej naradzie. Jury przyznało następujące miejsca:

I miejsce otrzymały – Martyna Pietkun i Julia Dawidziuk z kl. III d (prezentacja układu choreograficznego łączącego balet i karate),
II miejsce – Hania Rosiak z kl. II c (modelowanie balonów) i Łukasz Zapora z kl. III c ( gra na keyboardzie hymnu Unii Europejskiej),
III miejsce – Weronika Ostapczuk i Amelia Poduch z kl. III a (prezentacja umiejętności pięknego rysowania).

Wyróżnienie otrzymali:
Hubert Ostaszewski z kl. 0a, Martyna Popowska z kl. 0a, Michał Nurkowski z kl. III b, Gabriela Taudul z kl. I a, Zuzanna Penda z kl. III b, Mateusz Maciejuk z kl. II c i Elizia Leoniuk z kl. IV b.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy odwagi i pomysłowości przy prezentacji swoich talentów.
Życzymy byście się nie poddawali i wytrwale kontynuowali dalsze rozwijanie i poszukiwanie swoich pasji.