Drodzy Wolontariusze i Uczniowie Naszej Szkoły!

20 listopada obchodzimy Ogólnopolski Dzień Seniora. Święto to ma na celu m.in. docenienie ogromnej roli seniorów w społeczeństwie, zwiększenie integracji międzypokoleniowej, popularyzowanie udziału starszych osób w szeroko pojętym życiu. Szkolne Koło Wolontariatu „Serce Sercu” i Samorząd Uczniowski pragną zaprosić wszystkie osoby do wykonania okolicznościowej kartki z okazji zbliżającego się Święta Seniora. Wszystkie pocztówki, laurki, karki zostaną przekazane podopiecznym Domu Opieki „Lawendowy Zaścianek” w Zaściankach. Gotowe prace można dostarczać osobiście do 16 listopada (poniedziałek) do świetlicy szkolnej lub wysyłać własne projekty/zdjęcia wykonanych prac na adres: sobolewoswietlica@gmail.com

Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w tym przedsięwzięciu!

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu „Serce Sercu” i Samorządu Uczniowskiego