Drodzy Wolontariusze, Dzieci i Rodzice Naszej Szkoły!

Wychodząc naprzeciw prośbie Dyrektora Centrum Polonijnego w Mińsku, zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w akcję charytatywną zbierania książek napisanych w języku polskim. Polacy na Białorusi mają bardzo ograniczony kontakt z książkami polskich autorów i autorów zagranicznych wydanych w Polsce. Stąd prośba o wsparcie. Zbieramy:
literaturę dla dzieci i młodzieży, z uwzględnieniem komiksów
literaturę dla dorosłych – od kryminału przez poezję i biografie, reportaż, eseje
gry planszowe
płyty CD z polską muzyką

Prosimy wszystkich gorąco o wsparcie tej akcji. Wszystkie rzeczy przynosimy do świetlicy szkolnej do końca października 2020r.

Warto pomagać! Dziękujemy bardzo!

p. Agnieszka Prokopiuk
p. Paulina Dobrowolska
p. Julita Pióro – Cerkiewnik
p. Dorota Łapińska