15 maja odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas 2-3. Organizacja tej imprezy to nasza długoletnia tradycja. Cieszymy się, że mogliśmy gościć w naszej szkole uczniów z zaprzyjaźnionych szkół z Ogrodniczek i Supraśla. Łącznie do konkursu przystąpiło 45 dzieci. Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY, ponieważ wyróżnieniem był sam fakt reprezentowania swojej klasy.
Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

Kategoria klas 2:
1 miejsce: Oliwier Gołosko ZSP Ogrodniczki
2 miejsce: Magdalena Jabłońska SP Sobolewo
3 miejsce: Aleksandra Piech ZSP Ogrodniczki
Wyróżnienie: Filip Łapiński SP Sobolewo

Kategoria klas 3:
1 miejsce: Natalia Urynowicz ZSP Ogrodniczki
2 miejsce: Maja Kalinowska SP Sobolewo
3 miejsce: Bartek Panasewicz ZSS Supraśl
Wyróżnienie: Kacper Wałuszko SP Sobolewo


Następne zmagania z pisownią w ojczystym języku za rok i już dziś serdecznie zapraszamy!!!

Koordynator konkursu
Teresa Kowalewska