W dniach 14-15-16.03.2024 w naszej szkole odbyły się rekolekcje katolickie poprowadzone przez siostrę Marię i siostrę Natanaelę ze Zgromadzenia Sióstr Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Temat tegorocznych rozważań wielkopostnych dotyczył w klasach młodych Bożego czasu. Dzieci przypomniały kolejne etapy stworzenia świata z zaakcentowaniem świętowania Niedzieli jako Dnia Pańskiego. Temat spotkań klas starszych koncentrował się wokół słowa „Jaśnieć”. Młodzi mogli obejrzeć relację z ubiegłorocznych Światowych Dni Młodzieży, a także odkryć to, co w ich życiu przysłania im Boże Światło i nie pozwala skutecznie ewangelizować. W sobotę zgromadziliśmy się w parafialnym kościele w Grabówce, aby wziąć udział w nabożeństwie pokutnym oraz we wspólnej Eucharystii, która zakończyła tegoroczne rekolekcje wielkopostne.