Uczniowie klas ósmych świętowali przedłużony Dzień Dziecka. Trwał on trzy dni. Spędzili go z dala od zgiełku miasta, w środku lasu. Brak zasięgu i dostępu do Internetu pozwoliły spędzić czas tylko z sobą, poznać się na nowo i na nowo polubić. Nie zabrakło wielu atrakcji. Były kąpiele w basenie, szalone skoki do wody, gry we frisbee i balony. Wieczorem wiele emocji i śmiechu dostarczały gry planszowe. Wizyta Straży Granicznej była dodatkową atrakcją wyjazdu. Pozwoliła lepiej poznać pracę funkcjonariuszy stojących na straży naszych granic. Podczas tych zajęć nie zabrakło również niespodzianek. Żartom i śmiechom nie było końca.
Wyjazd na długo pozostanie w pamięci uczniów, którzy za miesiąc na zawsze opuszczą mury naszej szkoły.


wychowawczynie klas 8a,8b,8c
Helena Bach-Mróz
Katarzyna Drozdowska
Anna Zabielska