W czwartek 23 czerwca po raz ostatni spotkaliśmy się z uczniami klas ósmych podczas uroczystości rozdania świadectw. Naszych absolwentów pożegnał burmistrz Supraśla Pan Radosław Dobrowolski. Przemówienie wygłosiła również dyrektor szkoły Pani Urszula Klimczuk- Piontkowska. Wszyscy uczniowie odebrali uroczyście świadectwa z rąk Pani dyrektor.
Wielu wzruszeń dostarczyły podziękowania uczniów dla wszystkim nauczycieli oraz pracowników szkoły.
Na zakończenie klasy siódme obdarowały swoich starszych kolegów i koleżanki upominkami oraz rozbawiły wszystkich krótką inscenizacją.
Na wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych ósmoklasistów.
Dziękujemy za spędzone wspólnie lata. Życzymy sukcesów w kolejnych etapach edukacji, jak również w życiu.

Helena Bach-Mróz
Katarzyna Drozdowska
Anna Zabielska