Dni Otwarte W Naszej Szkole odbyły się 12 lutego pod hasłem Akademii Pana Kleksa, przenosząc uczestników w magiczny świat bajek i fantazji. Atmosfera tego wyjątkowego dnia wypełniona była radością i kreatywnością, i niemal całe Sobolewo zanurzone zostało w melodiach znanych z Akademii Pana Kleksa. Wydarzenie rozpoczęło się paradą postaci z bajek, które ożywiły mury naszej szkoły, tworząc barwny korowód, który zachwycał wszystkich obecnych. Na części artystycznej, zuchy z naszej szkoły zaprezentowały swoje umiejętności, uczniowie z koła języka migowego poruszyli serca wyśpiewując dłońmi piosenkę „Witajcie W naszej bajce”, a zespół taneczny zaskoczył widzów ciekawym układem tanecznym. Frekwencja dopisała, co dodatkowo podkreśliło wyjątkowy charakter tego wydarzenia. Nawet burmistrz Supraśla zaszczycił nas swoją obecnością, nie tylko składając życzenia wszystkim obecnym, ale także aktywnie uczestnicząc w zabawie. Atrakcji było co niemiara – w każdej z sal odbywały się nietypowe zajęcia. Można było m. in. odwiedzić pokój zagadek, wziąć udział w kleksomanii, balonologii czy odwiedzić fabrykę piegów; każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dni Otwarte w Naszej Szkole udowodniły, że nauka może być nie tylko edukacyjna, ale również pełna radości i magii. Zapraszamy w nasze szkolne progi Dyrekcja i nauczyciele ze SP im. E. Orzeszkowej w Sobolewie.