Dziś otrzymaliśmy przesyłkę ze zdjęciami ze szkoły w Hademu z Kenii. Na tych fotografiach widzimy uśmiechy pełne radości na twarzach dzieci.
Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu oraz hojności naszej społeczności szkolnej udało nam się zebrać wystarczające środki na zakup aż 220 par butów dla dzieci ze szkoły w Hademu.
Podczas grudniowego świątecznego kiermaszu zdołaliśmy zebrać imponującą kwotę 4000 złotych, co przełożyło się się na konkretną pomoc dla potrzebujących.
Chcielibyśmy wyrazić serdeczne podziękowania każdemu zaangażowanemu, za hojność i wspaniałe serce, które sprawiają, że nasza społeczność jest tak wyjątkowa. To dzięki wspólnym działaniom możemy przyczynić się do uczynienia świata nieco lepszym miejscem dla tych, którzy potrzebują wsparcia.
Pamiętajmy, że nasza siła tkwi w działaniu razem, dlatego zachęcamy do dalszego angażowania się i wspierania tych, którzy tego potrzebują.

Z wyrazami uznania koordynatorzy szkolnej akcji

Monika Mojsak, Helena Bach i Zespół nauczycieli świetlicy szkolnej